Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek hogy csinos legyek...

Mit tegyek hogy csinos legyek és ne egy deszka? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves lány vagyok és egyáltalán nem vagyok megelégedve azzal, ahogyan most nézek ki.

A hasam széles,a lábaim viszont nem mondom hogy túl vékonyak de egyszerűen nincs arányos testem(némi fenekem is van csak hát eh)

Tulajdonképpen azzal képben vagyok hogy normális étrend kell és jön az izom meg minden ilyen viszont én azt szeretném hogy a hasam az már ne legyen nagyobb, sőt inkább véknyuljon (hasam/derekam) azt hallottam hogy a has edzéstől csak szélesedik amit én nagyon nem akarok,de számtalan olyan nőt is látok akik hiába edzenek ugyanolyan ívelt marad a derekuk és a hasuk

Jó már kb beletörődtem hogy homokóra talán sosem leszek de múltkor találtam instán egy lányt aki ugyanolyan idős kb mint én és neki is elég tégla alakú hasa volt és kiharcolta magának a homokórát


[link]


Szóval ő lenne az, és azt hiszem talán ő adja most nekem a legtöbb inspirációt mert hasonló a hasam mint neki az első képen

És egyébként is olyan gyerekes alakom van 18 éves létemre,semmi nőiesség csak mindenem egybefolyik.. kérlek segítsetek:(



2020. máj. 11. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Farizmokat edzd. Csípő távolító izom, farizom, ezeket. Bár medence szélesség sajnos genetika, de ezekkel tudsz tenni a dolog érdekében. Egyenes hasizmot is lehet edzeni kockásabb hasért, a ferde hasizmoktól valóban szélesedhet a derék.
2020. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán olvass utána és érts valamit a dolgokhoz. Ezen nem gondolkodtál?
2020. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem harcolt ki semmit, V alakú bugyit vett. Ez általában a férfiaknál is segít a V alak illúziójában
2020. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mármint a V nyakú póló. :P
2020. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!