Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ektomorf testalkatúnak hízásna...

Ektomorf testalkatúnak hízásnak milyen fehérjeport ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sajnos a közel 190 centiméteres magasságomhoz képest alig vagyok 67 kiló. Ezen szeretnék változtatni. Edzeni két éve edzek, amennyi izom a testem felbírt építeni annyi megvan, de a többi leépült rólam folyamatosan. Nem tudok tovább hízni. Szeretném a segítségeteket kérni, hogy milyen fehérjeport igyak, hogy ezen változtathassak és legalább 80 kilóra felhízhassak? De én akár 100-nak is örülnék, ehhez a magassághoz nem számítanék még úgyse kövérnek, ráadásul mellé edzeni is járnék.

Valamint azt szeretném megkérdezni, hogy egy csomag fehérjepor produkál e látható tömeget rajtam? Mert az is lehet, hogy genetikámból kifolyólag vagyok ilyen és feleslegesen meg nem szeretnék százezreket kidobálni ilyenekre. Szóval az első egy ilyen teszt csomag lenne, hogy lássam van e hatása. Faterom ugyanilyen nyeszle gyerek volt mint én és állítólag ő a fehérjepor miatt meghízott. Bízom benne, hogy hajlamos leszek erre én is.

Válaszokat előre is köszönöm :)



2020. máj. 13. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Hízásra semmilyet. Egyébként meg bármelyik ugyanolyan jó ilyen szempontból (vagyis nem nagyon, mert nem erre van). A testalkatdiéta fäszság.


Ha pedig 2 év alatt ezt tudtad elérni, ott valami nincs rendben. Vagy az étrended rekord szinten borzasztó, vagy valami egészségügyi problémád van.

2020. máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát én a zsírban tocsogó, húsos ételeket szoktam zabálni tonna számra.

Egyébként meg mindenki ezt ajánlotta. Nyilván izomépítés is cél, mert ha nő az izomtömeg akkor a testsúlyom is. De mindenki ezzel csesztetett, hogy miért nem iszok fehérjét. A terembe az edző is azt mondta, hogy többet ér egy fehérjeturmix mint egy vacsora.

2020. máj. 14. 10:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Cserélj edzőt, de sürgősen.

Emellett vizsgáltasd ki magad, nincs-e pajzsmirigy túlműködésed vagy egyéb fel nem fedezett egészségügyi probjémád

2020. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem léteznek ilyen testalkat típusok, hogy endo, ekto meg xenomorf. Ezek kitalációk, milliószor cáfolva lett.
2020. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor azt mondjátok, hogy ha eddig nem híztam akkor hiába tolnám magamba napi 3000+ kalória mellett a fehérjeport, semmit nem használna..
2020. máj. 14. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
A fehérjepor nem erre van. Egy adagban kb. annyi kalória van, mint egy fél Balaton szeletben, de mivel mások a makrók, máshogy is hasznosul.
2020. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Tehát akkor a tömegnövelő fehérje névre keresztelt por csak egy kiváló marketing fogás, hogy a zöldfülűek mint én bedőljenek neki és azt higyjék ettől nőnek óriásira :DD


Azért köszönöm, hogy felvilágosítottatok. Jó ezt tudni. Már ma rendeltem volna befelé :D

2020. máj. 14. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi átverés nincs benne.


Ha tudod, hogy mire való és, hogy kell használni akkor egy nagyszerű és valóban "hatásos" dolog.


Ha nem akkor nem fog semmi sem történni.


Ez egy étel, olyan mint a hús. Semmi varázslat nincs benne.


Az már más kérdés, hogy ezeknek a cégeknek undorító a marketing stratégiájuk...

2020. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát igazából az lett volna a tervem, hogy egy átlagos étrend mellett aminek a beviteli értékét folyamatosan növelem 200-300 kcal ként addig míg el nem érem a 4000-5000 kalóriát fogyasztom magnézium illetve multivitamin mellett. Mindemellé napi 5 testedzés.


De köszönöm a válaszokat :)

2020. máj. 14. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!