Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » (edzés) Miket, hogyan egyek...

Mh.. kérdése:

(edzés) Miket, hogyan egyek ahhoz hogy elérjem ezt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

Alapból van egy six packem meg mellkasom amit még kb téliszünetben építettem ki, viszont a karom vézna.

Azt mondták tömegelnem kell - sokat ennem aztán leedzenem. Viszont nem tudom miket egyek es miket nem szabad ennem. Valamint tudom hogy a hasam kárára is fog menni, azaz eltűnik a six pack és ez is kicsit nyomaszt vagy nem tudom mivel azért megdolgoztam érte.

Mit tudtok tanácsolni? Miket egyek, milyen rendszeresen és mit kerüljék? (nem edzőteremben edzem hanem otthon/parkban)

Válaszokat előre is köszi



2020. máj. 16. 16:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ja, és

170cm vagyok

58 kiló

2020. máj. 16. 16:14
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem six packed van hanem vézna vagy, ezért látszik.



Egyél szimplán fehérjedús kajákat, az se baj ha zsíros kajákat nyomsz, de legyen egy balansz. Kalóriatöbbletben legyél.

2020. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
oda ne rohanjunk, a kis bádibilder...
2020. máj. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lol, most minek kell beszólni?
2020. máj. 16. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen el fog tűnni a tömegelésnél a six pack(amit jól mondott a első, hogy a soványságodtól van) 10kg-t fel kéne pakolnod minimum, nyomatni a fehérjét ezerrel, plusz napi 6× minimum kajálj, főleg reggelire és ebédre sokat.

Karra súlyzóval gyúrsz remélem, hiszen akkor fog látszódni rendesen. Ami a mellkasodat illeti 58kg-val kétlem, hogy lenne rajta bármi is, egy szó mint száz hízz fel 70 kg körülre;)

2020. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja, csatolok képet hogy lássátok vizuálisan is mizu

[link]

2020. máj. 16. 20:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék több véleményt is meghallgatni így gondoltam így jobban tudtok segíteni
2020. máj. 16. 20:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Kb így képzeltelek el kicsit kisebb mellizommal, véleményem nem változott jelentősen, egyŕl rendesen így kép alapján is rádfér 10 kg plusz, de karhoz kéne kondiba menni vagy otthon súlyzózni.
2020. máj. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat
2020. máj. 16. 20:59
 10/13 anonim válasza:
100%
hibrid edzés is lehet megoldás,már ha otthoni edzést vegyítenél súlyzós edzéssel. ha odafigyelsz a kajára, 70 kg körül is megmarad a six pack
2020. máj. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!