Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » (edzés) Miket, hogyan egyek...

Mh.. kérdése:

(edzés) Miket, hogyan egyek ahhoz hogy elérjem ezt?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

Alapból van egy six packem meg mellkasom amit még kb téliszünetben építettem ki, viszont a karom vézna.

Azt mondták tömegelnem kell - sokat ennem aztán leedzenem. Viszont nem tudom miket egyek es miket nem szabad ennem. Valamint tudom hogy a hasam kárára is fog menni, azaz eltűnik a six pack és ez is kicsit nyomaszt vagy nem tudom mivel azért megdolgoztam érte.

Mit tudtok tanácsolni? Miket egyek, milyen rendszeresen és mit kerüljék? (nem edzőteremben edzem hanem otthon/parkban)

Válaszokat előre is köszi



2020. máj. 16. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csont bőr vagy, egyél többet, edzz keményebben
2020. máj. 17. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Six pack?

Minden csontkollekciónak ,rockénekesnek van.

Ez ne nagyon frusztráljon.A hasizom nem nagy kaland.

Akarsz szélesedni,erősödni?

Akkor arra fektesd a hangsúlyt.Majd később ráérsz szálkásítani,meg ilyesmivel szórakozni.


A másik végletet is kerüldd el.A "mindent megeszek,ami nincs az asztalhoz szögelve" stílust.Mert lehet,hogy nagydarab leszel,de ugye nem a szúmós kinézet a cél.

Lehet mindent precízre fogva csinálni,hogy a felrántott plussz ne egy hatalmas zsírtömeg legyen.

2020. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, mostantól azon leszek hogy hízzak
2020. máj. 17. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!