Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik az a konkrét szer,...

Melyik az a konkrét szer, tömegnövelő a testépítőknél, amitől a mellek növekednek (csirkemell) és a herék sorvadni kezdenek?

Figyelt kérdés
Valaki szedett már ilyet és tapasztalta a hatását? Nem kell nyílvánosan kiírni, privátban is megírhatod! Köszi!

2020. máj. 19. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kreatívan lett megfogalmazva ez a kokszos kérdés. Ez azért díjazandó!
2020. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem ez volt a célom. Tényleg tudatlan vagyok ebben a témában!!! Ez egy illegális szer? Van más káros mellékhatása is?

Azért érdekel, mert én transzi, shemale vagyok. A herék már nem kellenek, a cici meg jól jönne! Van már cicim, ez nem is lenne fontos, de a herék jó lenne, ha összemennének!

Lehet ezt a cuccot ilyenre használni?

És légyszí negatív válaszokat, minősítést rólam ne írjatok! Ilyen vagyok és ezt szeretném, kész!

Akinek nem tetszik, kérem lapozzon tovább!!!!

2020. máj. 19. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Dzsízzzussssz krájsz.



Rossz kategória.

2020. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért?

Szerinted az a sok farokverő, aki a szex kategóriában élvezkedik tudni fogja?

Ezért kérdezek testépítőket!

2020. máj. 19. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz, ne az itt anonim módon írogató gyúrós idiótákat! Semmivel nem jobbak mint a farokverők
2020. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!