Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire néz ki...

Szerintetek mennyire néz ki jól most a hasam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 184cm, 81kg

Olyan 5-6 hete kezdtem el edzeni. Fő célom a felesleg leadása és a kockahas. Leginkább hasra edzek, futok, fekvőtámaszok és változtattam a táplálkozásomon is, sok vizet iszok. Nagyon érdekelne szerintetek mennyire vagyok jelenleg vonzó így. Olyan 100-as skálán milyen. Kérlek szépen legyetek a lehető legőszintébbek és légenyretörőbbek amennyire lehet. Ha van bármi tanácsotok örömmel fogadom a segítséget! :)

Itt a link a képről milyen vagyok most:

[link]



2020. máj. 25. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként nem csodálkozom ezen a mentalitáson, az Unio legelhízottabb országa vagyunk, a világon is top 10-es. De gondolom az egész világ testképzavaros, és a csak a magyarok látják jól az ideális testalkatot. Amit a képen látunk egy laza 20% körüli testzsír.


[link]


Na mihez hasonlít? Azért 10 kg mert nem mind a 10kg lenne zsír. Szóval akkor lenne 11-12 tzs%-on, amire lehet építeni.

2020. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

uhm, ha ingert adsz az izomnak, es van tapanyag, epiteni fogod. Nem fog a rajtad levo haj megakadalyozni sz izmosodasban, es nem fogsz kevesbe sem zsirosodni, ha szalkas testel kezdesz tomegelni.

Tomegeles kcal plusszal jar ergo lesz felesleg amibol zsir lesz. Nem nagyon szamit a kiindulas, nincs rajta egezssegtelen mennyisegu zsir, meg veletlenul sem.

2020. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Senki se állította, hogy kevésbé zsírosodni utána adott mennyiségű tápanyagtól ha szálkás, ezt honnan szedted?


És de, 20% tzs fölött egyre inkább csökken a tesztoszteronszint. Szóval akadályozza a további zsírosodás. De leginkább azért ne kezdjen 2 éves tömegelésbe mert zsírbödön lesz. Ja, itthon átlag :)

2020. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hat figyu sztm 5kg ot próbálj meg letenni sztm a célod legyen kB. 70-75 kg de viszont kezdj el sztm edzoterembe járni és ott hip hop lemegy egészséges ettrendel
2020. máj. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10# válaszban volt: nem zsíros formára tömegelünk, hogy hájad legyen (szabadon idézvem ert nemtudom milyen szavakkal)
2020. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!