Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyire néz ki...

Szerintetek mennyire néz ki jól most a hasam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 184cm, 81kg

Olyan 5-6 hete kezdtem el edzeni. Fő célom a felesleg leadása és a kockahas. Leginkább hasra edzek, futok, fekvőtámaszok és változtattam a táplálkozásomon is, sok vizet iszok. Nagyon érdekelne szerintetek mennyire vagyok jelenleg vonzó így. Olyan 100-as skálán milyen. Kérlek szépen legyetek a lehető legőszintébbek és légenyretörőbbek amennyire lehet. Ha van bármi tanácsotok örömmel fogadom a segítséget! :)

Itt a link a képről milyen vagyok most:

[link]



2020. máj. 25. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Folytasd csak, jó lesz az, még 10kg lemehet
2020. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Fogytam eddig 2-3 kilót, de szerintem 10 nem nagyon menne, max pár kiló megy le de azokból is inkább izom lenne, legfeljebb éheztetni tudnám magam de azt nem akarom. Főleg hogy elég magas vagyok de rajta vagyok
2020. máj. 25. 11:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Jobb csecsbimbód mit nézelődik oldalra?


5-6 hét kevés idő, így ebből messze menő következtetést levonni...hát nehéz. Elülső delta szép, oldalsó hasizmot sem hanyagolod, elkezdtek fejlődni az izmok, amennyire látom. Jó lesz ez, de tegyél bele hát edzést, húzódzkodás, meg ha rám hallgatsz kis súllyal egy oldalemelést, akár egy táskával benne pár könyv, ilyesmi, legyél kreatív.

2020. máj. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
60%
Milyen 10 kg? Te jó ég, nem fogpiszkálót kell faragnia magából, hanem jól akar kinézni :D
2020. máj. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát most a mellbimbóm ilyen nem tudok mit tenni vele

¯\_(ツ)_/¯

2020. máj. 25. 12:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogynod alig kell már, inkább csak formásodni. Most átlagos a tested, de ha kitartóan folytatod a melót, jó lesz ez.
2020. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát meg nem mondanám, hogy 81 kg vagy :D


Jó az a mérleg?


Inkább ilyen 70nek nézlek.


De lehet hogy izmos lábaid vannak



Amúgy próbálj meg napozni majd kicsit, az sokat dob az összhatásra, te is fehér bőrű vagy, nehezen látszódnak úgy a kockák sajnos :\

2020. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Itt mindenki aberrált? Tisztelet annak, aki mégsem! Mit fogyni? Honnan? Mi a tetves jó életnek fogynia még szerintetek, főleg 10 kilót? Úgy látom nem csak a női test kapcsán totális itt a képzavar!
2020. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen oldal, a kerdezi amit tud jotanacsot elvisz magaval es hasznosit, a tobbit diszkreten megkoszoni es leszarja, ilyen ez a gyak, nem meglepo sajnos, a magyar ember imad okoskodni es tud beszelni arrol is szeles mellkassal magabiztosan amirol fingja sincs.
2020. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4. +10kg van rajta simán, zsír+ víz, nem zsíros testalkatra tömegelünk, hogy hájas legyen, hanem szálkásra, ez a testépítés katgória, a testépítők szálkásak. Miután leszálkásított azután van értelme tömegelni.
2020. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!