Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tiltják be a szintet...

Miért nem tiltják be a szintetikus fehérjék árusítását?

Figyelt kérdés
Világon nincs annyi tej ami ezekhez a porokhoz szükséges lenne amit a gyúróscsávók isznak. Egyértelműen szintetikus, vesekátosodást okozó anyagok ezek. Miért lehet ilyen káros szereket legálisan forgalmazni?
2020. máj. 31. 12:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Igen és egyben egy jó nagy troll is vagy :D
2020. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
91%

12#-es vagyok, mutass már valamilyen tudományos igényű írást, hogy milyen vesefunkciós romlást okoz a fehérje. Ne vedd kötekedésnek, tényleg átfutnám, ha linkelnél egy-egy tanulmányt, angol is jó lesz.

És még mindig érdekel, mit tanultál te és hol. Jómagam is tanultam némi táplálkozástudományt az egyetemen, de azzal a tudással én ne véletlen nem foglalok állást ilyenekben.

2020. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Neked kell bizonyítani az ellenkezőjét!
2020. máj. 31. 19:10
 24/43 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretnék semmit bizonyítani, semmilyen érdekemben nem áll, ráadásul mint említettem nem értek hozzá. De ez a stílus most elárulta, hogy te sem értesz hozzá. Aki ért hozzá, így egész biztosan nem beszél. Szép is lenne a világ, ha te előjönnél valamivel, és másnak kéne bizonyítani az ellenkezőjét. Nem tanultál te semmit, és szart sem értesz hozzá... :D
2020. máj. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Pedig a bizonyítás terhe rajtad van. Ez így szokás!
2020. máj. 31. 19:28
 26/43 anonim ***** válasza:
Vicc vagy :D
2020. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Válaszolj a kérdésre vagy gtfo
2020. máj. 31. 19:37
 28/43 anonim ***** válasza:

Miért neki kellene bizonyítani? Te állítottál valamit

Megint linkelhetném az érvelési hibád. Te állítottál dolgokat, neked kell bizonyítani, nem neki.

2020. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj hanem a kérdésre válaszolj! Aki nem a kérdésre válaszol annak tipli van.
2020. máj. 31. 19:50
 30/43 anonim ***** válasza:

Uh basszus, utánanéztem, ténylef azt írták, hogy a fehérjeportol mindenki véreset hugyozik...


Ja nem, várj, ezt találtam:



"While protein restriction may be appropriate for treatment of existing kidney disease, we find no significant evidence for a detrimental effect of high protein intakes on kidney function in healthy persons after centuries of a high protein Western diet."


[link]



"There are three ways in which protein intake may play a role in the development of renal disease: promotion of nephrolithiasis, enhancement of the morbidity of acute renal failure, and acceleration of glomerulosclerosis."


[link]



Összefoglalva: ha eredetileg vesebeteg vagy, árt a magas fehérjebevitel, de egyébként biztonságos. + azt remélem tudod, hogy a testépítők a legtöbb fehérjét hússal viszik be.

És ha most örülnél, hogy a hulyegyerek időt töltött ezzel, megsúgom: még telón is csak 5 perc volt, mert veled ellentétben én valóban tanultam.

2020. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!