Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a 4 napos...

Mit gondoltok a 4 napos teljes test edzésről? Nem sok az, ha heti 4x kap terhelést egy izomcsoport?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen tervek, hogy heti 2-3 guggolás, 2 felhúzás, meg 3 vagy akár 4 fekvenyomás

2020. jún. 8. 03:09
 1/2 MadSeal ***** válasza:
Lényegében a régi görögök is tetraszban edzettek, de ők minden nap, csak az intenzitás változott. Elméletileg volt aki belehalt egy hosszabb buli utáni edzésen, viszont mint mondtam, ők minden nap nyomták. Ha terv amit néztél, szintén játszik az intenzitással, lehet benne valami, viszont ha maxon megy minden edzés, akkor felejtős. Persze alapból nem mindenkinek való ennyi edzés, 3 is bőven elég, eleinte akár 2 is, ha teljestestről van szó. Nekem néha heti 1 felhúzás is sok, viszont a régi 3 napos erőprogramomban én is minden nap guggoltam.
2020. jún. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki belehalt, annak valószínűleg nem csak az volt az oka. Azért a test jelzi, hogy mit nem szabad vele csinálni és bármennyire is 3000 éve volt, azért ők se voltak hülyék.

Amúgy ha neked nagy volumen kell, akkor nyugodtan csinálhatod ezt, csak az egyik felhúzás, az egyik guggolás és 2 nyomás (ha 3 van a héten akkor 1) könnyű legyen.

Ajánlom még variációk alkalmazását.

2020. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!