Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Napi többször kevés edzés?

Napi többször kevés edzés?

Figyelt kérdés

Futárkodok. Reggeltől estig. Eddig úgy edzettem hogy 9kor végeztem és 10-11 (zárásig),de most a munkám úgy változott hogy 10ig dolgozom. Az alap ötlet továbbra is az volt hogy munka után edzek, de eszembe jutott hogy munka közben sokszor ráérnék egyszer kétszer edzeni.

Mivel szinte véletlenszerű hogy jönnek a címek délután, lehet hogy lenne egyben 1-1.5 órám is edzeni,De lehet hogy 2x30 perc vagy 4x15 stb. Nem tudom előre

A kérdésem az lenne hogy van így értelme edzeni?

Belenyomok valamibe mondjuk egy szériát majd folytatom később. Vagy ez inkább felejtős és járjak este inkább edzeni?

Pl a fejemben ez így néz ki.

Gyorsan póló, cipő csere (alapból is melegítőben dolgozok)

Gyors körzés, bemelegítés.

Pl neki állok fekvenyomni nyomok bele 4x10et

Jön a munka.. Gyors cipő/póló csere

Kiviszem az ételt majd vissza a terem. És akkor kezdődhet a második gyakorlat mellre pl tárogatás


Persze az is lehet hogy nem jön rendelés és egyben leedzek de az ugye nem kérdéses hogy jó-e. :)



2020. jún. 9. 00:50
 1/4 anonim válasza:
67%

Ha fogyni szeretnél és azért edzel akkor eleg ha dietazol

Edzés nélkül is tokeletes lehet fogyni. Tapasztalat:)

2020. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erőfejlesztésre ez tök jó módszer, izomnövelésre nem hiszem
2020. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Musztafa Kebab ***** válasza:
Megéri. Csapassad!
2020. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Izmot szeretnék építeni az edzésemmel.

Sajnos én fogyok edzés nélkül.

Pandémiás időszakban ahogy felborult az életem, és bezárt a gym 5 kilót fogytam 1 hónap alatt.

Eddig megvoltam az esti edzéssel is csak gondoltam hátha így megtudom oldani délután, és nem hajnali 1kor esnék ágyba.


Köszönöm a válaszokat :)

2020. jún. 9. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!