Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Megcsinálom a napi edzésemet, megeszem az étrendemben előírt adagokat, szedem a vitaminokat, fehérjét, bcaat mellette. Este kimerülten lefekszek, nagyon fáradt vagyok, de nem birok elaludni. Már napok óta megy ez, és nagyon kihat a teljesítményemre. Nem megy úgy az edzés, és egész nap,úgy érzem magam, mint akit kimostak. Mit tehetnék, hogy jobban tudjak aludni? Már reggel 4től kezdve nézem az órát, hogy mikor kelhetek fel, mert annyira nem megy az alvás:(

2020. jún. 18. 21:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Ma már sikerült jól aludni! Szerintem az lehetett az ok, hogy későn, estefele edzettem, és utánna nem ment az alvás.. Most hogy korábbra tettem a mozgást, nem volt problémám az alvással. Viszont a fent leírt tippekből párat biztos kipróbálok, ha a jövőben lesznek még ilyen gondjaim!
2020. jún. 20. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!