Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy intenzív edzés után, 50g...

Egy intenzív edzés után, 50g főtt rizs meg 150g csirkemell savanyusággal kevés? +20g lifetilt premium protein Vagy esetleg 150g főtt zöldségkeverék meg csirkemell? 160cm 46kg nő

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kevés. meg úgyis az számít, amit egész nap beviszel. az, hogy lifetilt-e vagy nem, az meg csak akkor számít, ha itt reklámozni akarod. és teljesen felesleges a 150g csirkemell mellé egy étkezéssel.
2020. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés ha nagyon intenzív az edzés, és teljesen ki van merülve a szénhidrátraktárad. De viszont én sem értem hogy miért kell a csirkemell mellé a fehérje por.
2020. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzés után fehérjére és 10-15 percre rá gyors felszívódású szénhidrátra van szükség. Érdemes gyors felszívódású ch készítményt venni (Gatorade,Vitargo) és azt fogyasztani. 1 adagban kb. 30g ch van,ami egy nőnek tökéletes mennyiség. 1-1,5 óra után jöhet a szilárd táplálék.
2020. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!