Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izomépítes vagy súly csökkentés?

Izomépítes vagy súly csökkentés?

Figyelt kérdés

Súly feleslegem (kb 10kg vagy vmennyjvel tobb) van és járok edzőterembe, de nem tudom hogy cardiozzak vagy izomepitest csinaljak?


ill.venni szeretnék valami kiegészítőt és nem tudom mi lenne a jobb?

zsírégető vagy fehérje? vagy mehet mind2 egyszerre?



2020. júl. 12. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ne bonts, ha építesz, és igen, építs előbb, legyen mi zabálja a kalóriát, ne levélmérleggel kelljen már követni...
2020. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor inkabb építés es vegyek proteint?
2020. júl. 12. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, előbb legyen valami. Abból is fogysz majd kicsit, egyáltalán nem baj, ha van miből, és még mindig sok marad a mérleg jó serpenyőjében.
2020. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor a zsiregetot hagyjam?
2020. júl. 12. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érzed a szöges ellentétet a kalóriabeviteli követelmények ÉS a mozgásnemek közt? Nyilván egy seggel egy lovat, és először nyerek, hogy később könnyebb legyen veszíteni. Nem egy phd szint szerintem.
2020. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg az izomszövetnek nyugalmi állapotban nagyobb a kalóriafelhasználása a zsírszövetnél, szóval logikusan ebből is az következik, hogy előbb tömegelj. Utána könnyebb lesz leszálkásítani, mint fordítva.
2020. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat azt hittem, hogy elsonek fogyni kell, ehhez hasznaltam volna a zsírégetőt es a cardiot es ha fogytam ezutan kezdtem volna az izomepitest fehérjével
2020. júl. 12. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan hiszik így, és senki nem fejtette még meg az okát.
2020. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!