Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan végezzek súlyzós...

Hogyan végezzek súlyzós edzést otthon?

Figyelt kérdés

Zsírt akarok égetni/veszteni, mivel a 165 cm magasságomhoz 79 kg vagyok(17 éves lány). Legtöbb a hasamon látszik meg, de van mindenhol.

Azt olvastam, hogy a kardió edzés nem épp a legjobb, mert akkor izmot vesztünk és csak a súly csökken, a zsír alig. (Pedig vettem magamnak egy elliptikus trénert:/)

A kérdésem az lenne, hogy itthon, hogyan tudnék súlyzós edzéseket csinálni, hogy zsírból fogyjak és szép lapos és formás legyen a hasam és a többi testrészem? Középiskolás vagyok és 4-kor érek haza általában, és még tanulnom is kell...

Edzés mellett levittem a kalóriákat, illetve próbálok több fehérjét enni. Amiket eszek: paprika, paradicsom, tojás több formában, tonhal sós lében, Jókenyér teljes kiőrlésű magas kenyér, Pikok Pure pulykamell sonka, néha sült csirkemell. Tudom, elég egyoldalú, de egyrészt ötletem sincs, hogy miket egyek reggelire, ebédre és vacsorára, másrészt pedig az idő...😢



2020. szept. 2. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Főleg halkan, mert a szomszéd nem fog örülni :)
2020. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!