Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szobakerékpárral fogyni,...

Szobakerékpárral fogyni, aztán szálkásodni? Hogyan lehetséges? Avagy hogy legyek formásabb?

Figyelt kérdés

Szia/sztok!

Az a helyzet, hogy nem vagyok se vékony, se duci. Szép az alakom, formás is vagyok, csak plöttyedt egy picit. Szeretnék szálkásodni. Hogyan lehetséges ez?

Szobakerékpárral működhet a dolog?

Egy időben csináltam Rubint Réka féle alakreformokat (fogyás érdekében), de ahelyett hogy fogytam volna, még vaskosabbak lettek a combjaim, ami nem annyira jött be, mert ahelyett hogy izmosabbnak tűntek volna, még hájasabbnak látszottak. Hiszen lehet hogy izmosodott, de a plöttyedt rész megmaradt. Ezt szeretném helyretenni.

Van egy összesen 9 fokozatú szobakerékpárom, tegnap már lenyomtam 45 percet vele (de csak a 4-es fokozaton). Csak tudni szeretném hogy megéri-e amit csinálok.

A tervem úgy áll (már ha ez így elegendő), hogy minimum heti 3x szeretnék 1 órát cangázni és minél nagyobb fokozaton. Szépen növelem majd.

1 hónap múlva milyen eredményt tudok elérni ezzel?


U.i.: 173cm/63kg 18 éves lány vagyok. :)



2020. szept. 5. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mozgás jót tesz, de ha fogyni akarsz, kizárólag kaloriadeficittel tudsz.
2020. szept. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, ha nem mozogsz semmit, viszont alig eszel, akkor is fogynál. Sok fehérje kéne, kevesebb szénhidrát és súlyzózás, ha tudsz mellé lehetne futni is.
2020. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, ha deficitben vagy
2020. szept. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értettem:) Köszi a válaszokat!
2020. szept. 6. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!