Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megint bezárnak a...

Szerintetek megint bezárnak a konditermek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem
2020. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom, jó lenne. A sok hülye talán rájönne, hogy nem igaz, hogy a konditerem bezárása= apokalipszis. Plusz kevesebb lenne az érintkezések száma is= kevesebb fertőzött. Bár a kötény fanok majd betámadnak, hogy maszk se kell, oltás se kell, nincs is vírus. :D
2020. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 $$$$$ ***** válasza:
71%
Utolso attol mert te nem akarsz izmos lenne ne akarj velunk kicseszni😂😂. A kondi terem bezarasa igen is apokalipszis. Egesz napa arra varok hogy este lemehessek. Nem birok ki meg egy bezárást. Ithol is van sok mindenem. De az nem ugyan az...
2020. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó én is járok konditerembe néha, viszont áttértem otthoni súlyzózásra ugyanazok a gyakorlatok, semmi kontakt. Mellesleg egyetem mellett nincs is sok időm rá, aki oda jár ahová én, érti. Viszont a testépítők találták ki, hogy a konditerem a legfontosabb, ha nem jársz, halál. Látod te is megtámadtál, pedig én is edzek évek óta. Második vagyok. Mondjuk igazad van, nem akarok izmos lenni, ha úgy vesszük, mert most is az vagyok. Viszont egyetem mellett nem nagyon van időm rá, amúgy se. Szerintem az csesz ki magával, akinek ez az egész élete.
2020. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Bizony agyra is kell gyúrni, nekem csak kikapcsolódás a kondi
2020. szept. 12. 19:21
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Agyra is kell gyúrni ez igaz. Viszont nézd meg a legtöbb kondist. Szerinted ők akarnak agyra gyúrni? xD
2020. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jogos😅
2020. szept. 12. 19:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Mi leszel ha nagy leszel?
2020. szept. 12. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Én? Kettes vagyok. Felnőtt ember vagyok. A mi leszel ha nagy leszel az nem gyerekekre vonatkozik?
2020. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egóból itt sincs hiány.
2020. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!