Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megint bezárnak a...

Szerintetek megint bezárnak a konditermek?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nekem ment?
2020. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem fognak bezárni. Semmi nem fog bezárni, megmondta a főnök.


Le lehet nyugodni, jön a svéd modell...

2020. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
4 esnek szólt, túlképzett barátom, de látom hiába olvasol ha nem érted😬
2020. szept. 12. 22:12
 14/15 $$$$$ ***** válasza:
4 es. Poenbol irtam hogy apokalipszis lesz ha bezarnak a termek😂. Én is egyetemista vagyok,gepészmérnök szakon. Hidd el tudom mire gondolsz az idő hiányával. En is esténkent jarok le a termebe suli utan vizsga meg zh-időszakokban pedig ahogy tudok.... Semmi baj sincs az othoni edzéssel. Csak engem az nem motivál valahogy annyira.És nyilván nem lenne tragedia ha bezárnanak a termek. De azert hianyozna az egesz napok levezetése. Az első hozzászolásomat egy poénos válasznak szántam az előttem lévő hozzá szólónak.
2020. szept. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 $$$$$ ***** válasza:
Ja most olvastam vegig hogy te voltál az elöttem lévő. Az előbb még csak az elejt olvastam el. Mindegy nem ez a lényeg akkor is egy poenos válasz volt. De azert te is "betámadtal,, sok mindnekit azzal hogy jó lenne ha bezárnának a termek. Mert pl.én is eléggé sajnalnám attol függetlenül hogy nyilván nem állna meg az élet..
2020. szept. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!