Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gyúrósok túlságosan is...

A gyúrósok túlságosan is komolyan veszik a regenerációt? Miért félnek a kardiótól meg a fizikai munkától?

Figyelt kérdés

Meg lett mondva már, hogy kell a GPP

Westside Barbellben pl minden nap edzenek, ha nincs súlyzós edzés akkor aznap GPP van



2020. szept. 20. 21:04
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is amit a 19-es írt
2020. szept. 21. 10:10
 22/40 A kérdező kommentje:

Találtam egy magyar írást


[link]

2020. szept. 21. 10:11
 23/40 anonim ***** válasza:
58%

De kérdező, te egy fogyatékos vagy, valóban aki strongman vagy ironman akar lenni, az csináljon mindent, de pl. egy erőemelőnek vagy egy fekvenyomó világbajnoknak, vagy aki csak színpadi testépítő versenyen akar szerepelni, nincs szüksége mindenre!

Érted, akkor ennyi erővel mondd a maratoni futónak is, hogy ne csak kardiózzon, hanem fejlessze az izomzatát is, gyúrjon keményen, mert az is számít az összképhez!

2020. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy aki gyúr, annak irigységből mondják, hogy csináljon mellett mást is, fusson, ússzon, ritmikus sportgimnasztikázzon, mert csak úgy ér valamit, stb...de más sportolóknál ezt sosem hozzák fel, hogy csak célirányosan edz arra, amire szüksége van.
2020. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

A kínai súlyemelők is csinálják, sprintelnek, mászógépet használnak, medicinlabdákat dobálnak, magas emelvényekre ugrálnak fel


[link]


Erőemelők meg a szánhúzásra esküdnek

[link]


Ezt nem én találtam ki

2020. szept. 21. 10:34
 26/40 anonim ***** válasza:
Mondjuk megjegyzem, a maratoni futóknak vannnak erősítő edzéseik is, amit nagyrészt még a hobbisták is csinálnak, csak nem jár tömegnöveléssel, hiszen más a sportág optimális izomtömege. Ahogy egyébként a profi súlyemelők és nehézatléták is végeznek aerob alapozó edzést. Inkább csak a hobbi gyúrósokra jellemző ez a nem csinálunk semmi erőnléti edzést, mert jajj, elveszítjük az izomzatunkat. Ez így rendben, csak akkor ne ők akarják megmagyarázni, hogy milyen is az egészséges életmód.
2020. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Én nagyon kevés olyan hobbigyúróst ismerek, aki kb. semmilyen kardio edzést ne csinálna, és itt nem a futásra gondolok (hanem pl. evezőpad)! Úgyhogy nem tudom ezt honnan veszitek.

Olyat meg pláne nem hallottam hogy az egészséges életmódról tartanának kiselőadást!

De továbbra sem értem ez nektek miért fáj? Nem tud futni? Hüpp hüpp, ez olyan szomorú...

Ám általában pont azok pampognak, aki semmilyen sportot nem csinálnak egyáltalán! Gondolom itt is ez a helyzet.

Érdekes, a gyúrósok nem foglalkoznak a nem gyúrósokkal, de a nem gyúrósok mindig a gyúrosokkal foglalkoznak.


Csak meg kell nézni itt is a témakört, 90 % provokáló, degradáló, gondolom valami nyüzöge kisgyerekek teszik fel, de minek is jönnek ide egyáltalán?

Pl. mit foglalkoznak vele hogy valaki fut-e?

2020. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
74%

#20


Buta vagy. Az állóképességi sportolók jelentős része (akik valóban komolyan veszik) végeznek súlyzós edzéseket.

2020. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
67%

#27 a futás csak egy példa te szerencsétlen.



"Érdekes, a gyúrósok nem foglalkoznak a nem gyúrósokkal'


Áhhh nem, csak az élet minden területén beugatnak mindenbe, hisz ő gyúr ő aztán mindenhez ért...

2020. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"Buta vagy. Az állóképességi sportolók jelentős része (akik valóban komolyan veszik) végeznek súlyzós edzéseke"


Buta vagy. A testépítők jelentős része (akik valóban komolyan veszik) végeznek kardio edzéseket.


Önoltás lvl 1000.

2020. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!