Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gyúrósok túlságosan is...

A gyúrósok túlságosan is komolyan veszik a regenerációt? Miért félnek a kardiótól meg a fizikai munkától?

Figyelt kérdés

Meg lett mondva már, hogy kell a GPP

Westside Barbellben pl minden nap edzenek, ha nincs súlyzós edzés akkor aznap GPP van



2020. szept. 20. 21:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

"Érdekes, a gyúrósok nem foglalkoznak a nem gyúrósokkal'

Áhhh nem, csak az élet minden területén beugatnak mindenbe, hisz ő gyúr ő aztán mindenhez ért..."


Aham..nézzünk egy példát. Itt vagy pl. te! Mit keresel itt a testépítő kategóriában? Nyilvánvaló, hogy csak provokálni, meg szidni a gyúrósokat!

Szóval velük foglalkozol most is.


Én pl. nem megyek sem a labdajátékok sem a téli sportok rovatba!

Akkor ki is ugat be kinek?

Önoltás lvl 2000.

2020. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Engem pl kiröhögnek a teremben amikor nekiállok ugrókötelezni edzés után
2020. szept. 21. 11:30
 33/40 anonim ***** válasza:

27:

"Érdekes, a gyúrósok nem foglalkoznak a nem gyúrósokkal, de a nem gyúrósok mindig a gyúrosokkal foglalkoznak."


Ezt 90%-ban épp fordítva latom. Simán megrohannak minden más sportággal vagy egészséges életmóddal foglalkozó topikot (elsősorban nem gyk-ra gondolok), és osztják az észt.


Én elég sok gyúróst ismerek, aki nem végez erőnléti edzést. De mint írtam, nem zavar, amíg nem kezdik el osztani az észt arról, hogy az felesleges.

2020. szept. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
72%

#31


Mi az, hogy mit keresek ebben a kategóriaban? Öregem régebb óta nyúzom a vasakat mint te, szóval neked kuss.


De látod pont erről van ugyebár szó...

2020. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
87%

Tényleg báttya honosítsd meg itthon, tegyél érte csak fejezd már be itt a nyálverésedet az általános fizikai felkészülésről. Korszakalkotó "sportember" vagy, aki felismerte azt, hogy a magyar testépítőknek szüksége van erre, menj jelöltesd magad az Év sportolója díjra, simán korszakalkotó lehetsz bástya!

Csak egy kérdés,a teszto elég magasan van?

2020. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Mi van báttya nagyon magadra vetted ezt a kérdést!


Csak nem magadra ismertél?

2020. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

De de, én full magamra isnertem, annyi hogy még bagolymintás szemüvegkeretet is akasztottam a jobb hónaaljam alatt vertikálisan elfekvő köríves pisztolytáskára.

Téged viszont bástya, tuti maga Eddie Gluskin nemzett, azért vagy olyan furcsa cikornyás, és blőűgenesen' is pattofsz, mint a górugrány (vagy másnéven zsebes pattanonc.)

Te imposztor!

2020. szept. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

#37


[link]

2020. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Pedig enélkül limitáltak az elérhető eredmények

Naturál sportolónak még fontosabb is ez, mint egy doppingoltnak.

2020. szept. 22. 00:18
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
A sportolok 90%a olyan aprosagokon agyal, mikozben a nagy dolgok nincsenek rendben. Mint amikor bcaa meg glutamin megy, a 0,005% katabolikus hatas elkerulesehez, de egy etrend nincs, normalis kaja, amivel meg elvesztik a fejlodesi potencial felet. Ertesd. Aki meg eljjt oda, az mar nem itt kerdezget.
2020. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!