Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek egyedül kezdeni kondi...

Félek egyedül kezdeni kondi terembe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bármennyire gáz, tök szívesen mentem volna már ezelőtt is terembe, most elhatároztam veszek végre bérletet - az itthoni edzések után - de félek egyedül odamenni kezdőként. Konkrétan a kondi mellett lakom, nem akarom kihagyni a lehetőséget.


Nem igazán értek a gépekhez. Mikor otthon is jártam el párszor, nem itt Pesten, egy haverom segített le-fel pakolni súlyokat, hogy melyik gép mire jó stb. úgy nem éreztem gáznak a dolgot de egedül baromira tartok tőle. Ha jár is ismerősöm, másik terembe járnak, de ez itt van a számban és nem is drága a diák bérlet, szóval maradnék ennél..


Tippek/tanácsok? Ha szólok hogy full kezdő vagyok valaki körbevezet, vagy ez hogy működik ilyenkor?



2020. szept. 26. 19:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Aki edzőtársat keres bátran írjon rám, már egy lány írt nekem aki szintén keres. Nekem 16.kerület lenne ideális.
2020. okt. 9. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!