Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mas is van ugy vele, hogy egy...

Mas is van ugy vele, hogy egy bizonyos intenzitas/suly nagysaga alatt,tul kicsi ahhoz a suly, hogy rendesen bekapcsolodjon a szeles hatizom a munkaba, es akarhogy koncentralok, a bicepszem erzem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg madárfogásban a rudat/fogót. Egyből érezni fogod a hátad kis súlynál is.
2020. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Egy adott súly felett kapcsol be a bicepsz.

Mondjuk én madárfogásban húzok, gurtnival, hogy kikapcsoljam kis súlynál is a besegítést.

2020. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gurtnival es madarfogassal se erzem a hatam akkora sulynal, amibe 8nal tobbet tudok huzni. Erdekes
2020. szept. 27. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Felső ponton pici megtartással,

extra ráfeszítéses lapockaközelítéssel sem? Néha szoktam kisebb súllyal ilyen extra megállítással játszani, amikor nem érzem.

2020. szept. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ugyanez a giggolasnal, mig nem erek el egy bizonyos intenzitas, alig tudok normalisan leguggolni es nem erzem a gyakorlatot. Lehet tul merevek az izmaim es kis sulynal nem tudom tartani a helyes pozicioz
2020. szept. 27. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy tényleg kell a terhelés neked. Mondjuk én amúgy sem megyek 8 ismétlés fölé alapgyakorlatokban munkasorozatnál, max átmozgatáskor, hosszabb kihagyás után.
2020. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem az izmok merevségén múlik, szimplán nincs meg az agy-izom kapcsolat. Húzz bele első 1-2 sorozatban 30-at, lassan és szabályosan, utána már érezni fogod a 10-12-15 ismétléseket is.
2020. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyobb sulynal megvan az agy-izom kapcsolat. Hatam a legizmosabb testreszem, 124 centi bedurranas nelkul,szóval ezzel nincs baj
2020. szept. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!