Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért tartják egyesek normális...

Miért tartják egyesek normálisnak, hogy tömegelésnél annyit kell zabálni, mint egy disznó?

Figyelt kérdés

Szerintem egyáltalán nem egészséges, sőt, kizártnak tartom, hogy a szervezet erre lenne kitalálva.


Ráadásul ez a rendszer sem tartható örökké, hogy valaki pl. 3 óránként eszik, ha meg ehhez igazodik az életstílus, az már elég nagy baj.


2020. okt. 2. 22:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik oldalról beszéltek. Én régóta itt vagyok, és nagyon gyakori tanács, hogy "zabálj".


Szerintem kívűlről is elég elkeserítő látvány, ha valaki egésznap a csirke-rizses dobozokkal van elfogalalva.


Én nekem is gyors az anyagcserém, ahhoz, hogy tovább fejlődjek, szó szerint zabálnom kellene, de nem teszem, mert abnormális dolognak tartom.


Sokan nem tudnak mentálian beletörődni, hogy van egy szint magukhoz képest, amit átlépni már túl nagy áldozat lenne, és az egész bioritmusukat felborítja.


Mivel nem versenyzek, magamhoz képest érem el azt, ami reális.


De ti is hibásak vagytok, mert kb. mindenkit fikáztok, ha valaki kirak pl. egy képet magáról. Ha nem kétajtós szekrény látható a képen, már jönnek az ócsárolások. Valamiért sokan megragadtak a 80-as évek bodybuildingnél, amikor csak az számított, ha valaki 100 kiló felett van....

2020. okt. 3. 14:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Mutasd azokat a kérdéseket
2020. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha lesz kedvem és időm visszakeresem őket és belinkelem, de akik itt vannak tudják, hogy sok az ilyen tanács, lásd az első oldalon válaszolók is belátták, hogy így megy ez.
2020. okt. 3. 14:29
 14/17 anonim ***** válasza:
Többen is írták, hogy nem tanácsolnak ilyet
2020. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Nekem pl. tömegelésre elég 2800-3200 kcal, de mivel nem vagyok nagy kajás, nekem már ez is "zabálni, mint egy disznó" szint.

Érdemes figyelni a makrókat és ésszerű diétával tömegelni. Akkor annyira nem zsírosodik az ember

2020. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Ezt a csirkerizses marhaságot mikor fogják egyesek elfelejteni?

Felsoroltál egy csomó sztereotípiát.

Sosem ettem 3óránként.Sőt volt sokszor olyan,hogy 10 kör ettem meg a reggelimet.Vagy délután ebédeltem.

És csirkerizst se eszek reggeltől estélig,hanem mikor megkívánom,kb 1-2hetente 1 szer főzök rizses húst,ami lehet nem is csirke lesz,hanem disznóhúsos.

72 kiló voltam 6évvel ezelőtt.Most 103.

Van 3főétkezésem+ közben valamikor bedobok egy turmixot,gyümölcsöt,vagy olajos magokat.Edzéskor egy glutaminitalt.

És nem szaladgálok ételesdobozokkal sem,amik időzítve csörögnek,és nem nézem az órát sem,erre nekem nincs időm,és nem csak edzésből áll a világ.


Nem kell minden marhaságot besz.pni,amit mondogatnak.Főleg ilyen ősrégi,már rég megdőlt "csirkerizsteszek3óránként,mertleeresztek" hülyeségeket.

2020. okt. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mr agytröszt olvashatták
2020. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!