Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi a minimum és mennyi a...

Mennyi a minimum és mennyi a maximum edzés amire szüksége van egy naturálnak? Te mennyit edzel?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti 5 alkalom szerintem kell
2020. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
8%

Heti háromszor edzek 5-7 ig.

Mikor versenyekre jártam heti 5 nap volt.

Erőemelő erősember és body versenyen is voltam de ezekre máshogy kellett edzenem.

Béci

197cm 147kg kar 55 cm

48F

Mikor a növit nyomtam hétvégén sprint edzéseket csináltam még mellé biciklivel vagy futással.

Nézet is a sok állatkert mikor megláttak futni egy ekkora embert vagy egy biciklin tekerni.

Pár biciklis ruhába bújt túrdöfranszost megszívattam párszor.

Ők nem ismerik a növit meg a hatását.

Én ismerem.Nos ha jó a cucc a vasúti vagont összegyűröm mint a légypapaírt.

25 km a bicikliút itt ha találtam ilyen jómadarat mindig verseny volt.

Mikor a végén bevártam persze dumcsiztak pár szót mindig mondtam nekik lehet ők hatvan kilósak én meg kétszer akkora vagyok de az a növi mennyiség ami bennem van elég lenne egy etióp falu kezelésére is.

2020. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom mennyit optimális. Én push, pull legben edzek úgy, hogy:

1.push

2.pull

3.szünet

4.push

5.pull

6.leg

7.szünet


Azért edzem heti 1x lábra, mert edzésenként annyira leterhelem, hogy egyszerűen nem tudnék hatékonyan többször.


Meg eleve nagyok a lábaim így értelme sem lenne ha ettől marginális javulást is kapnék.

2020. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Heti 3 a minimum, ezzel már lehet fejlődni
2020. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!