Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egykezes fekvenyomás felvétel...

Egykezes fekvenyomás felvétel gondok?

Figyelt kérdés

Mostanában elkezdtem egykezesekkel fekvenyomni.

A súly felvétellel vannak gondjaim.

Nagyon igénybe veszi a csuklómat,mikor felveszem ülve a földről.

Ki,hogy szokta csinálni?

Próbáltam úgy is,hogy nem tettem le a földre,hanem a combjaimra.Hát úgy se egy kellemes érzés tartogatnak pihenés közben.


2020. okt. 28. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én pont ezért sehogy sem
2020. okt. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csuklószorító, illetve kollagén a kenőanyag miatt, esetleg porcerősítő. Lehet, hogy már alapvetően le vannak strapálva az izületeid és ezért fáj.


Egyébként lendülettel veszem fel, és nem okoz problémát. Leülök, megfogom, belendítem, hátrafekszem és ennyi.

2020. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A felvetelenek is van egy technikaja, amit nem lehet leirni. Youtubeon van par video amiben Meszaros Lacival edzenek, onnan erdemes ellesni, hogy o hogy veszi fel, de lehet jobb, ha megkerdezel valakit a teremben, aki nagyobb darab.
2020. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már elérsz egy bizonyos súlyt, akkor már “egészségesen” nem tudod felvenni. Én 50kilósokkal nyomok és az edzőtársam adja fel.
2020. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pl két sorozatt között nem a földre rakom le, hanem a padom előtt az egykezesek súlyzók ahol vannak, arra a 'polcra', és akkor nem kell lehajolni a kövi sorozat előtt a földig, aztán ha felvettem, leültem, lerakom a térdemre, majd vádliból rugózom egyet a jobb lábammal, felveszem, mintha nyakból nyomásra készülnék olyna pozicióba, majd ugyan ezt a ballal, és akkor egyszerre ha megvan mind2, akkor fekszem hátra a padra.
2020. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.

Igazad van,A callogén mehetne már megint egy kúra rámférne.

4# :(

Otthon egyedül edzek.

Azért meg kell mondjam jól éreztem ,jó kis gyakorlat.Jol megnyúlik a mellizom.

Ment a zöld..


Mind1,majd magasabb ismszámmal csinálom egyelőre,lendítek,ameddig megy.

2020. okt. 28. 17:17
 7/8 $$$$$ ***** válasza:
100%
En ugy szoktam hogy lent van mind a két súlyzó a földön. Az egyeket felveszem és kicsit be van rogyasztva a lábam és rárakom. Majd a másikat is felrakom ugyan így a combomra. Aztan leülök. Majd kicsit bemozgok előre hátra . Utána a két lábammal egyszerre "megrugom,, meg hatra is dőlök. Most jelenleg kezenként 50 kg val csinállom. De multkor nyomtam párat az 55-ösökkel is. És azzal is ment siman a felvetel. Igazábol ennél a gyakorlatnál nem a felvevésel van baj hanem az első kinnyomásával. Ezert is szoktuk ugy ha többen vagyunk hogy az elsőt kihuzzuk a másik helyett és fentröl kezdjuk a szeriát. De felvenni simán fel lehet úgy ahogy irtam. Remelem valamennyire erthető volt.
2020. okt. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasznalj csukloszoritot. Meg majd megerosodik. En felveszem az 50eseket is egyedul mellezni. A 35osoket vallazni.
2020. dec. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!