Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerinted kijelenthető, hogy...

Szerinted kijelenthető, hogy a kondisok tipikus csoportja rettentő rosszul reagál a helyzetre agyban?

Figyelt kérdés
Ugye tavasszal volt egy korlátozás. Akkor majdnem mindenki a teremben droid módjára ismételte, hogy de a sport az egészséges, ő meg nem fél, hiszen egészséges. Miközben nemcsak magukra kéne gondolni, hanem az összes emberre, akivel érintkeznek majd. Azt meg nem hiszem el, hogy senkivel se kerülnek olyan helyzetbe, ahol át lehetne nekik adni. A másik meg, hogy sportolni lehet egyedül is, megoldható. Ez se esett le nekik. Most megint rendkívüli lett a helyzet, sokan több mint fél év alatt se értették meg, hogy lehetne biztonságosan is edzeni és ez nem az egészségtől való jog elvétele. Aki a konditerem ellen szól, rögtön lusta puhány. Az akaraterő és a kitartás sportja olyanokat nevel, akik 1 hónapot nem bírnak ki, illetve a helyzetet se értik meg.

2020. nov. 15. 22:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%
Én örülök ha terjed a vírus
2020. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
10 +1
2020. nov. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"Beteg idióták vagytok mind, akik azon élvezkednek, hogy elvették az emberektől télre a szabad mozgás lehetőségét,"


Én miért vagyok beteg idióta? Otthon edzem súlyzókkal kimegyek futni. Miért nem teszitek ti is?


"Teljesen logikátlan az érvelésed."


Abban mi a logikátlan, hogy az izzadt emberek akik egymást ölelgetik fertőzhetnek ha vírusosak? Miért logikátlan az, hogy a fertőző beteg ne tömegben eddzen?


"otthon edzett, akkor szerintem azt is be kellene tiltani."


LOL. Nem tűnik fel, hogy ő nincs tömegben, nem érintkezik idegenekkel. Miért kéne a magányos sportot betiltani? Ez nem logikátlan?


"Beteg idióták vagytok mind, akik azon élvezkednek, hogy elvették az emberektől télre a szabad mozgás lehetőségét,"


Miért élvezkedek én azon, hogy elvették a sport lehetőségét? Egyáltalán csaK a konditeremben lehet edzeni és sportolni? Futni nem lehet? Ez nem logikátlan?


Ha az áruházban lehet fertőzni, akkor a konditeremben is lehessen?

2020. nov. 15. 23:48
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Kerdezo szerintem zard a temat, a valaszokbol kaptal egy reprezentativ kepet a kerdesedre. 🙂
2020. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Reprezentatívan megkaptam, hogy hülyék vagytok? Akkor lezárom a témát, ha megmondjátok nekem, hogy mi értelme egy fertőző világjárvány esetén nyitva tartani a termeket, ha otthon is lehetne edzeni, ahol nem lehetne fertőzni? Miért jön mindenki az egészséggel, ha az otthoni edzéssel is megoldható? Miért nem tudja a sok hülye felfogni, hogy senki se vette el a jogukat az edzéstől, csak tekintettel kell lenni a járványra? A válaszokból csak annyi jött le, hogy sok a hülye.
2020. nov. 16. 23:35
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Az autópályán is az összes többi autós a hülye aki veled szembe jön, idióta
2020. nov. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ha én idióta vagyok kedves utolsó, akkor miért nem a kommentemre reagálsz? Hogyha lehet edzeni otthon, miért nyissanak ki a termek? Miért edzen az ember tömegben, amikor tombol egy fertőző járvány? Miért ne edzenek egyedül és biztonságban? Na erre miért nem válaszolsz? Talán, mert te vagy az idióta nem én? :) Én érdekes módon megoldottam, egyedül edzettem, kicsit rosszabb volt, viszont én belátom a hülye kondinéppel ellentétben, hogy világjárvány van, alkalmazkodni kell. Belehalnátok ha gondolkozni kéne mi? Nektek csak 2 dologról szól az élet, magatokról és a teremről. ELvileg a testépítéshez akaraterő kell és kitartás, aztán ennyire nyivákoló "sportolók" vannak a teremben. Ráadásul az első bezárás óta se fogták fel, hogy nem róluk szól a világ. Azt hiszitek, hogy korlátoznak titeket. Senki se korlátoz titeket ostobák.
2020. nov. 18. 00:54
 18/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, Neked mi a kedvenc sorozatod?:)
2020. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Most jó neked provokálni gondolom. Viszont azt mondd már el, hogyha a kitartás sportját űzi valaki, miért nem bír ki 1 hónapot se. Illetve azt is, hogy a hülye fogyatékos gyúróstól miért vette el bárki is az egészséghez való jogát, ha futni lehet menni? Én miért élvezkedem azon, hogy nem sportolhattok, ha egyszer szerintem otthon kéne edzeni? Az nem is sport, mert nem a konditeremben van? Mondjuk amennyi proli jár a terembe nem is csodálkozom ezen a felfogáson.
2020. nov. 19. 22:02
 20/24 anonim ***** válasza:
46%

Azért kérdeztem csupán a kedvenc sorozatodról, hogy esetleg olyan irányba tolódjon az általad feldobott téma, hogy ajánlhassak egy jó kis sorozatot Neked, és máris nem mások pocskondiázásával, sztereotíp, provakatív kérdések kiírásával leszel elfoglalva, hanem az otthoni edzés mellett lefoglalod magad. Az írásképedből sajnos igen csak ez jön le.

Sportolónak nevezed magad, de a magatartásod abszolút nem erről árulkodik...sajnálom, de a megnyilvánulásaidból tényleg ez jön le...😬

"Hülye fogyatékos gyúrós, kitartás sportja"...én nem vallanám magam gyúrósnak, sőt...kiegészítésképp jártam csupán edzőterembe, de mindig van/volt bennem annyi alázat, hogy ne degradáljak másokat. Még akkor sem, ha az illető a viselkedésével egyébként kivívta...;)) Rengeteg amatőr/hobbi sportoló (köztük én is!) szomorkodik amiatt, hogy nem lehet edzésekre járni. (Még egyszer mondom, személy szerint én nem konditeremre gondolok, csupán egy kickbox egyesületre.)

Miért foglalkozol az olyan emberekkel, akik "nyígnak"?

Otthon edzel állításod szerint, azt az időt amit fröcsögésre fordítasz, miért nem teszed valami hasznosabb/szórakoztatóbb dologba?:))


Lacroixx 23/N

2020. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!