Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerinted kijelenthető, hogy...

Szerinted kijelenthető, hogy a kondisok tipikus csoportja rettentő rosszul reagál a helyzetre agyban?

Figyelt kérdés
Ugye tavasszal volt egy korlátozás. Akkor majdnem mindenki a teremben droid módjára ismételte, hogy de a sport az egészséges, ő meg nem fél, hiszen egészséges. Miközben nemcsak magukra kéne gondolni, hanem az összes emberre, akivel érintkeznek majd. Azt meg nem hiszem el, hogy senkivel se kerülnek olyan helyzetbe, ahol át lehetne nekik adni. A másik meg, hogy sportolni lehet egyedül is, megoldható. Ez se esett le nekik. Most megint rendkívüli lett a helyzet, sokan több mint fél év alatt se értették meg, hogy lehetne biztonságosan is edzeni és ez nem az egészségtől való jog elvétele. Aki a konditerem ellen szól, rögtön lusta puhány. Az akaraterő és a kitartás sportja olyanokat nevel, akik 1 hónapot nem bírnak ki, illetve a helyzetet se értik meg.

2020. nov. 15. 22:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Engem zavar ha valakik világjárványkor rontják a helyzetet a saját baromságuk miatt. Vagy téged nem érdekel, ha a teremből megfertőznek másokat csak lehessen edzeni?
2020. nov. 27. 11:04
 22/24 anonim ***** válasza:
Annyira szánalmas, hogy arra élvezel, hogy nap mint nap provokatív kérdésekkel / válaszokkal szítod a feszkót, hogy kihetetlen. Szerezz magadnak életet
2020. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Azért nem néztem ezt a kérdést ilyen sokáig, mert van életem. Akkor ha szerinted provokálok, akkor cáfold meg az állításomat.


Ez az állításom: Ha lehet otthon is edzeni akkor csak a leghülyébb ostoba barmok akarnak az ország kárára nárcisztikusan teremben edzeni.

2020. nov. 27. 11:55
 24/24 anonim ***** válasza:
46%

Senki nem akarja megcáfolni:)))

Legyen igazad és kész.:)

2020. nov. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!