Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki összeállítana nekem...

Valaki összeállítana nekem egy edzéstervet otthonra?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és csak 55kg, illetve csont sovány. Erősödni szeretnék de nem tudom milyen gyakorlatokat végezzek, mennyit illetve hány sorozatot kell belőlük csinálni.

Ha esetleg valaki készítene nekem egy tervet akkor leírom hogy mire vagyok most "képes"..



12-15 fekvőtámasz

nagyjából 50 felülés/hasprés

nagyjából 50 guggolás


Eszközeim nincsenek sajnos csak húzódzkodó de nem tudom felhúzni magamat rajta :D


Kardiózni is szeretnék arra ugrókötelet találtam ki.


Kajával úgy állok, hogy reggelire általában valami kenyeret/zsömlét eszek, ebédre amit itthon főznek, vacsorára pedig ebéd maradék vagy szintén kenyér/zsömle. Nem tudom igazából hogy a kenyeret mire lehetne lecserélni?


Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2020. nov. 19. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy ilyenért az emberek pénzt kapnak?
2020. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Először is az étrenden mindenképp változtass próbálj napi 5x enni fehérjedúsan (csirkemell+rizs hal stb) reggelire szinte a legjobb a zab vagy tojásrántotta

Estére túró (lassan felszívódású fehérje)

Nagy edzéstervet így neked nem lehet készíteni csak ha terembe járnál mivel otthon vagy én a fekvő támaszt ajánlom sok féle képpen lehet variálni illetve guggolás de rengeteg jó alternatívát lehet youtube-n találni nézz körbe csak írd be hogy otthoni edzés ami még fontos ha hízni akarsz megfelelő táplálkozás kell napi 3 étkezéssel sose fogsz hízni és sajnos nem mindegy mit eszik az ember! Sok sikert!

2020. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tedd úgy ahogy a 2-es mondja,muszály lesz rengeteg enned ha érdemben akarsz változást ugyanis bőrre és csontra elég nehéz akármit is rátenni.Sok fehérje a fontos és minél nagyobb mennyiségben,csirkerizs,tojás,hal stb.

Kardió szerintem teljesen felesleges nálad.

Edzéstervre keress rá Youtube-on,interneten elég sokat lehet találni akár kezdőknek is pl: [link]

Átélem a helyzeted amúgy,egész életemben nagyon vékony voltam,190 cm ~65 kilóval kezdtem nagyjából egy éve most vagyok 83 kg és sokkal erősebb,izmosabb lettem,sokkal jobban érzem magamat,magabiztosabb vagyok.Ezt mondjuk edzőteremben értem el és az elején egy edzővel,ez is fontos.A lényeg a kitartás,ez sok ideig fog tartani,otthon ez többszörösen igaz.

2020. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha 17 évesen nem tudod használni az internetet, hogy megkeresd a választ a kérdésedre. Akkor te az életében még nagy kihívásokkal fogsz szembe nézni.
2020. nov. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20ezer
2020. nov. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem is használtam az internetet, az online oktatás miatt kellett vennünk egy használt laptopot
2020. nov. 20. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!