Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diákként (16 evesen) hogyan...

Diákként (16 evesen) hogyan szerezhetek hivatalosan igazilást amivel járhatok edzeni? Több lent

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kell egy egyesület de még azt se nagyon tudok Debrecenen belül(ha tudtok akkor irhattok). Ezen kivül másra szükség van?

2020. nov. 22. 23:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A vészhelyzet tart 2021.02.08-ig, a rendelkezések egyelőre csak 2020.12.11-ig. Az hogy a továbbiakban folytatódnak-e a szigorítások, és ha igen, mit fog érinteni, és milyen mértékben, az majd kiderül.
2020. nov. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lehet venni papírt... Még nem mentem rá, de sokan járnak úgy. Ha meghosszabbítják énis megveszem.. nem fogok itthon bohóckodni, finomkodni... szart se ér. Nekem több száz kg kell, keret, gumipadló meg minden szar. nem épitem át a panelt par hónap miatt. Ahogy én edzek fel is jelentenének... nem fogok leépülni a hiszti miatt...
2020. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő és féltő válaszokat is. Szüleimmel nem találkoztam már úgy 12-3 éve testvéremmel élek együtt aki 27 éves dolgozik szóval ha el is kapná a vírust nem biztos hogy tőlem. Igen, nekem mindegy csak edzhessek diákolimpiára (fekvenyomás)készülök amihez elengedhetetlen az edzőterem
2020. dec. 8. 17:01
 14/14 anonim ***** válasza:
ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!