Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan és mit tegyek azért,...

Hogyan és mit tegyek azért, hogy kockás legyen a hasam?

Figyelt kérdés

Tudom, tömeg kérdés, de nem találtam még megfelelő választ.

18 éves lány vagyok, és már egy jó ideje NAGYON megszerettem a súlyzós, crossfit jellegű edzést. Sajnos egy ideje nem tudok sehova se járni, így edzőtől sem tudok segítséget kérni.

Van már egy egész jó itthoni edzés rutinom, hetente kb 5x edzek 1-1,5 órát súllyal és saját testsúlyos gyakorlatokkal vegyesen. Egyre jobban érzem magam, egyre könnyebben megy, motivál, hogy látom magamon a fejlődést, és kezdek izmosabbá válni.

Megpróbáltam növelni a kcal bevitelem egy kicsit, hátha az is segít, egészségesen étkezem, de sajnos nincs szaki tanácsom, ezeket mind magamnak találtam ki az internet segítségével.

Úgy szeretném, ha a hasam is szebb lenne, mármint most csak úgy simán "van", és elég kemény, de nem látszik rajta, hogy hú de edzenék.

A kérdésem az lenne, mit tegyek, hogy végre valami kis kockásodás elinduljon? Hiába nyomom ezerrel a haspréseket meg mindent, nem változik.

Tudom, rengeteg idő, kitartás, türelem kell, de nagyon szeretném, ha sikerülne.

Úgyhogy ha van bárki, aki tudna nekem tanácsot adni, nagyon megköszönném!



2020. nov. 23. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont, hogy csökkentened kell a kcal-t. Zsír fedi az izmaidat, azért nem látszik.
2020. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
AZ a helyzet, hogy te nő vagy, rajtatok kevsebb az izom gyárilag. Ha pasi lennél mondanám, hogy add le a zsírt.
2020. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!