Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből szerezzek, a tömegeléshe...

BlackClover21431 kérdése:

Miből szerezzek, a tömegeléshez szükséges pénzt?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és már nagyon el akarok kezdeni tömegelni. A baj ott kezdődik, hogy nincs folyamatos pénzforrásom, nálam a zsebpénz nem úgy működik hogy hetente kapok x ezret, hanem amikor vannak valamilyen ünnepek akkor kapok zsebpénzt. Nem akarok lelkizősen hangzani, de szüleimet meg nem akarom havonta 10 ezerrel lehúzni, saját pénzből akarom kivitelezni. Esetleg vállaljak suli mellett hétvégi munkát? Ti hogy csináljátok vagy csináltátok az én koromban?

2020. dec. 5. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem kapsz otthon enni, vagy mi?
2020. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Diákmunkán tudsz szerezni pénzt.

akár heti 20 órát is tudsz dolgozni.

Pl raktáros, áru feltöltő.

2020. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Rossz anyagi helyzetben vagytok? Mert ha igen, #2-ben van a válaszom.


Hány kg vagy? 1,5 *testtömeg fehérje kell

2020. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Durrants meg egy atm et.
2020. dec. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1.: De kapok, és nem vagyunk rossz anyagi helyzetben sem, de mint mondtam, ezt saját pénzből akarom fedezni.

2. Köszönöm, ugye ez volt az alap ötlet, szerintem is a diákmunka lenne a megoldás, bár nem tudom tanulás mellett hogy menne. De persze meg kell próbálni és majd kiderül. Amúgy a heti 20 óra hogy jönne össze? Hétköznap délutánonként gondoltad vagy hétvégén?

3. Mint mondtam, nem vagyunk rossz anyagi helyzetben, nekem az elsőnek adott válaszomban van a válaszom.

4. Xd

2020. dec. 6. 09:33
 6/17 A kérdező kommentje:
Ja igen, 3.:kb 70 kg vagyok
2020. dec. 6. 09:36
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Miért akarsz pluszba melozni ha van mit enni? Nem ertem, miért kell a plusz teher ha el tartanak a szüleid?
2020. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Beszélj meg velük, hogy amikor mennek be vásárolni, akkor vegyenek kb 10kg csirkemellt, vagy ilyesmit. Aztán többit megoldod, pl főzés/sütés.

Ha azt mondják, hogy nincs pénz ilyenre, akkor menj diákmunkára. Lehet hétvégén is dolgozni.

2020. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy ruhára sem ad pénzt neked? 🤔
2020. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7. és 8.: Ezt mondtam épp a kérdésben, és a válaszban is, de akkor elmondom mégegyszer: Nem állunk rosszul anyagilag, de az edzésemet, a húst, és a plusz ételeket meg a fehérjét saját magamnak akarom fizetni


9.: Ugyanaz a válaszom mint az előbb, és nem a flegma, viccesnek szánt válaszokért tettem ki a kérdést

2020. dec. 6. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!