Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomásban mégiscsak...

Fekvenyomásban mégiscsak egyenes vonalon kell nyomni a súlyt? Nekünk még úgy tanították, hogy kissé ívelt pályán mozog a rúd.

Figyelt kérdés

[link]


“ Pressing the barbell straight up keeps the weight in our arms. If we press back towards our face, the anterior delts are stronger than the triceps.


The shoulder is a common point of injury in the bench press. To minimize injury risk and maximize performance, we want to press in a straight line.


This takes time to build up as most beginners have weaker arms than shoulders. Tricep work needs to make up the majority of accessories. We even removed almost all pec work in our programs (still doing lighter flies for shoulder health). ”



2020. dec. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit hátra, és fel.
2020. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyenes a természetes. Így is nyomtam mindig is.
2020. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ivelt palyan? Szabad sulyal? Nem is ertem pedig edzek vagy 10 éve.. meg mi a cel ero vagy forma? A testepitok es az eroemelok nem ugyanugy nyomnak.
2020. dec. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!