Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti a ferde pados nyomást...

Ti a ferde pados nyomást végzitek melledzés során?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a tapasztalatotok? Szükséges, vagy elég az egyenes pados is?

2018. jún. 6. 17:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
Én végzem a ferdepadost is.Én személy szerint szeretem nagyon.Kevésbé terheli a vállat.
2018. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mdrt nincs olyan pad a teremben xd
2018. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen, szukseges is.
2018. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 palilaci ***** válasza:
76%

Mivel egy nagy mellizom van, aminek nincs kulso, belso, felso, jobbalso 90fok resze, igy csak sima padon nyomok fekve. Az meg hulyeseg, hogy kevesbe terheli a vallat. Pont, hogy nagyobb terhelest kap a vallizom a megdontott pad es az ebbol adodo elvaltozott testhelyzet miatt. Ez ilyen anatomia meg fizika kevereke, amit rengeteg ember a budos eletben nem fog megerteni. Nembaj, nyomjanak csak felso mellre, erezzek, hogy formalodik.

Olyan szempontbol lehet hasznos, ha gyenge az elulso delta a fekvenyomasok soran, vagy valamiert faj a vallad sima nyomasnal. Mondjuk utobbi esetben a fekvenyomas technikajat kellene javitani. Inkabb egy mell-vall centrikus gyakorlat. Egyebkent meg felesleges.

2018. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Soha.
2018. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Felső mell van, és valamilyen szinten lehet is hangsúlyosan arra edzeni, de az igaz, hogy a döntött pados nyomás jobban terheli a vállat, és ahogy a legtöbb ember végzi (teljesen leengedve), úgy nem annyira hatékony a mell felső részére, mert egy idő után a mellizom nem fog jobban megnyúlni, a deltát viszont jobban megnyújtja mint egy vállból nyomás.
2018. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 palilaci ***** válasza:
Kajakra mondod? Muta mar.
2018. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

"Felső mell van"


Felső mell nincs.

2018. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy vállsérülés miatt nem tudok egyenes padon edzeni ezért én csak döntöttet szoktam. De abból is van csak a kicsit döntött. Ugyan úgy fejlődök, szóval az én véleményem szerint elég egy fajta. Mellette egykezesekkel is nyomok, persze azt is döntötten.
2018. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Akkor vannak klavikuláris rostok, amiknek az anatómiai funkciója eltér, illetve a beidegzése is, ezért más vektorú gyakorlatokkal nagyobb tenziót lehet elérni azon rostokban, amik hatására nagyobb lesz a lokális hipertrófia. Remélem ez kielegít, gyökér. De megnézheted a wikipédián, biztos az is hülye, nem úgy mint miszter gyúrós okosember.
2018. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!