Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen eredményt fogok elérni...

Milyen eredményt fogok elérni 3 hónap alatt akkor, ha minden 2. napon gyúrok, csinálok 3x40 fekvőtámaszt, minden 40 egyben van, és 2x40+1x30 bicepszet egy olyan súllyal amivel ezt pont meg tudom csinálni? És minden edzés után 3 evokanal whey feherje

Figyelt kérdés
Por tejben

2020. dec. 11. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy betolsz edzés után 3 evőkanál fehérjekoncentrátumot, még lehet szar az étkezésed. Ha 40 fekvőt meg tudsz csinálni egyhuzamban, ráadásul 3 sorozatot belőle, akkor ez a terhelés túl alacsony. Jól összeállított étrend, és étkezés kell, akkor fejlődsz. Saját magad által kitalált idiótaságokkal csak az időd pazarlod.
2020. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit csináljak? És írnál étkezést is? 60 kiló vagyok.
2020. dec. 11. 11:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és mindig éppen éppen hogy cyak meg bírom csinalni.
2020. dec. 11. 11:41
 4/10 Mr.Q77 ***** válasza:
61%

Végül az interneten csak háromszáztizenhuszonharmincezer oldal/blog/fórum foglalkozik kérdéssel de sebaj.


Találomra itt egy:

[link]

2020. dec. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

Miért rakod tejbe?


Bonyolult hosszas drága technológiával kivonják a tejből a legfontosabb részét elkülönítve a feleslegtől/szeméttől hogy neked jó legyen, erre te meg tejjel iszod ... érted a paradoxont? :)

2020. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert finomabb xd
2020. dec. 11. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmilyet. Fittebb leszel kicsit, de sok izomra ne szamits. Ahhoz nagy sulyok kellenek. Ez tul sok ismetles es sok izomcsoport kimarad.
2020. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. dec. 12. 00:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Inkabb kezd feltett labakkal a fekvot. Ugy kevesebb megy. 1 perc pihivel mondjuk 3 sorozatba es utana kezd a rendes fekvot megint 3 sorozatba. Vagy nyomj le annyi fekvot amennyit tudsz aztan huzockodj es csak utana pihi. Ebbol mehet 4 sorozat. De ne hagyd ki a huzockodast semmikepp. Bicepsznel ne menj 12 ismetles fole. Vhogy csinald nehezebb sullyal. A tricepszet se hagyd akkor mar ki. Tolockodj pl azt barhol lehet. Az oldalemeles is fontos ha vallat is akarsz.. Es legalabb meg guggolj melle ugy gyorsabban fejlodik a felsotest is. Azt is kezdheted kitoressel amig megy aztan egybol guggolas. Utana 2p pihi. Ha nincs suly vagy keves.
2020. dec. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kosz azt nem irtam h feltett labbal csinaltam eddig is dr mindegy ma hatizsakkal csinaltam
2020. dec. 12. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!