Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az új petícióról...

Mit gondoltok az új petícióról, zárva maradnak a konditermek?

Figyelt kérdés

Nemrég ráleltem egy új petícióra a neten, amelyben az volt, hogy a szigorítások legyenek meghosszabbítva egészen áprilisig. Voltak benne enyhítések, de a konditeremek zárását nem vették ki belőle.

Ahogy láttam elég sokan aláírták már, tehát elég nagy az esélye, hogy elfogadják.

Mit gondoltok erről, ha hivatalos lesz, akkor még plusz 3 hónapig nem lesz terem?



2020. dec. 24. 19:57
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Gyerekek, most olvastam, elfogdták a petíciót. Áprilisig marad az otthon edzés.
2020. dec. 30. 15:13
 22/39 anonim ***** válasza:
Küldesz linket?
2020. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Anyádat fogadták el a sarkon.
2020. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

[link]


A lantos Gabriellának miért megy az arca lefelé, ő negatív ember? Ő akarja ezt a 8 órás izét? (se 9, e 10, se sport kitétel se semmi) Lassan elárulhatnák kinek köszönhetjük. Merkelnek biztos nem mert náluk sosem volt 8 óra, és az osztrákoknak sem mert ott is csak rövid ideig volt érvényben a 8, majd áttértek az alapvetően sokkal normálisabb egész naposra a kitételekkel.

2020. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
2022-ben felelősségre kellene vonni azt akinek ezt köszönhetjük.
2020. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Sajnos ez van, addig meg kitartás. Bár lehet áprilisban folytatódnak tovább a meghosszabbítások és egészen nyárig eltolják a teremzárást.
2020. dec. 30. 17:19
 27/39 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogy miért nem kompromisszumkészek, talán valamelyik tanácsadójuk begörcsölt.

Igazából könnyű belátni: Mo. népességének x százaléka szerette este 10-ig intézni buli és vírusmentesen nyugiban az ügyeit.

Mo. x százaléka kivan amiatt hogy semmilyen elővigyázattal nem lehet kondizni.

Most tényleg azt hiszik hogy ezek nem fognak pártot csinálni 2022-re és nem mennek be a parlamentbe? Nyilván senkiben sem bíznak aki nem állt ki értük.

2020. dec. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
S*arik a kondisokra a sok tesibol folmentett szetfolyt fas*. Csak a buz* focijukat nyomjak.. testepitesbe lega vannak komoly magyar eredmenyek.. de a foci.. szanalmas.
2020. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Lehet egyébként a focisták ez a tipikus falusi nyárspolgár, hiszen focipálya minden faluban van ott kell megmutatni ki lehet benne a bandába. Foci sör aztán marad a pálya mellett elhízottan szurkolás estére tv előtt szuszogás.
2020. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"Csak azt nem értem hogy miért nem kompromisszumkészek, talán valamelyik tanácsadójuk begörcsölt."


Szerintem a magyar nép nem kompromisszumkész. Amikor járvány van és maszkot kéne hordani, Dr Görény maszkellenes tüntetést szervez, mert elvették az emberek normális élethez való jogát, többekv között azzal, hogy járvány ellen maszkot kell hordani. :D LOL.


Én is azt gondolom, hogy jó lenne ha korlátolt számban lehetne maszkban edzeni úgy, hogy mindenki fertőtlenít. Csak egy a baj: bírná e a kondisok népe? Hiszen egy átlag teremben 100 ból 1 ember fertőtlenített eddig és egész nap mentek a dumálások meg a telefonozás. Jó lenne így edzeni?

2021. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!