Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az új petícióról...

Mit gondoltok az új petícióról, zárva maradnak a konditermek?

Figyelt kérdés

Nemrég ráleltem egy új petícióra a neten, amelyben az volt, hogy a szigorítások legyenek meghosszabbítva egészen áprilisig. Voltak benne enyhítések, de a konditeremek zárását nem vették ki belőle.

Ahogy láttam elég sokan aláírták már, tehát elég nagy az esélye, hogy elfogadják.

Mit gondoltok erről, ha hivatalos lesz, akkor még plusz 3 hónapig nem lesz terem?



2020. dec. 24. 19:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó te egy ilyen típus vagy xD


Az EGÉSZSÉGTAGADÓK olyan személyek, akik a fővonalas média hír-termékeinek túlfogyasztása okán egyfajta megváltozott tudatállapotba kerülve úgy vélik, hogy 2020 elejétől kezdve nem létezhet egészséges ember – avagy ennek az (egészséges) állapotnak a fenntartása legalábbis szinte lehetetlen.


Az EGÉSZSÉGTAGADÓK szerint mindenkit POTENCIÁLISAN FERTŐZÖTTNEK kell tekinteni. Meggyőződésük, hogy egy időben egyszerre MINDENKI és BÁRKI BETEG lehet, ezért kell például MINDENKINEK hordania az arcmaszkot. Még annak is, aki állítólag egészséges (így nincs mivel fertőznie), de ők úgy vélik, hogy az egészségesség sokkal inkább valamiféle összeesküvés-elmélet, semmint a valóság része. A magát egészségesnek tartó ember vagy hazudik, vagy nem tudja, hogy nem egészséges.

Jó rettegést npc!

2021. jan. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
És a 31-es szavazata ugyanannyit ér, mint az enyém.
2021. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
Igen sajnos ugyanannyit, pedig az enyémnek jóval többet kéne érnie...
2021. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
66%

"És a 31-es szavazata ugyanannyit ér, mint az enyém."


Hát igen, ugyanis sajnos minden ember azt hiszi, hogy ő olyan okos és az ő szavazatának többet kéne érnie. Nyugi kishaver, nem vagy okosabb csak mert nem tetszett a kommentem. :)))

2021. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"Jó rettegést npc!"


Ja és nem rettegek a koronától. Ezt olyan sokszor el kellett már mondanom nektek, csak sajna egyikőtök se tudja megérteni.

2021. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Szerintem egyikőtök se szavazzon csak én :) Na most leszek nulla :) Nem tudom nekem egyik szélsőség sem tetszik, és akik ennyire szidják egymást azok mindig a két szélső pólus.
2021. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Szóval 2020-ban rászabadítottak egy, az influenzával kábé megegyezően veszélyes vírust az emberiségre, mindent elsöprő médiakampánnyal olyan marketinget csináltak neki, mintha ebolával vegyített pestis lenne 90%-os halálozási rátával. Ezután sebtében kikotyvasztanak hozzá egy löttyöt, amit kineveznek a covid elleni csodaszerré, ami megmenti az emberiséget a kihalástól.
2021. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
34. Te pedig a másik szélsőség vagy, semmivel sem különb.
2021. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
A járványügyi intézkedéseket nem petícióval, népszavazással, vagy népi kezdeményezéssel döntik el. Linkelnéd a petíciót, kérdező?
2021. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!