Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondolok a kövér emberekbo...

Mit gondolok a kövér emberekbol konditermekben?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mit gondolsz róluk, azt nem tudom. Normál ember semmit, én is maximum magamban megjegyzem, hogy milyen jó, hogy változtatni akar, és sok sikert és akaraterőt kívánok neki magamban.
2020. dec. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Autocorrect megszivatott, nyilvan nem a sajat velemenyemre vagyok kivancsi.
2020. dec. 21. 07:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Magammal vagyok elfoglalva. Vagy ha nagyon a közelembe van és látom, hogy mit csinál akkor örülök, hogy neki kezdett és drukkolok neki, hogy elérje a célját.
2020. dec. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
Gondolataid a sajátjaid, kövér ember edző teremben mi a baj vele nem egyforma eséllyel indulunk bárhová is .
2020. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, te vagy a kövér ember és most azon agyalsz, hogy el merj-e menni kondizni.

Nyugi, senki le se fog szarni. (Ezt tapasztalatból mondom.) Ha 150 kg felett vagy, akkor kérdezz rá, hogy elbírnak-e a gépek.

Január elsején amúgy is legalább 500 kövér ember lesz még rajtad kívül a teremben. Épp ezért érdemes inkább másodikán menni, akkor már nem lesznek.

2020. dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

A normális termekben senkit sem néznek ki, sőt inkább úgy állnak hozzá hogy dícsérendő amiért nem a sarki kocsmában ül 4 korsó sörrel, hanem a terembe jár hogy változtasson, elvégre mindenki azért jár oda, csak van aki 45 kilós csontrakétaként kezdi, van aki Peter Griffinként.

Általában aki edzeni jár le és nem ott élni a társadalmi életét az nem másokkal van elfoglalva.


Persze ez alól kivételt tehet ha tipikus baromságokat csinálsz:

*január 1-én, 2-án mész legelőször és utána legközelebb következő év januárba látnak, mert sajnos az akaratgyengék 99%-a akkor kezdik el és azt hiszik hogy egy dátum változásával minden más lesz és sajnos feladják mikor rájönnek hogy az " új év új én" nem azt jelenti hogy jövőre a heti 5 perc mozgás a napi 5 hamburger mellé zsírégetést eredményez.

Na az olyankor új arcokat megnézheted, mert a 95%-át nem fogod többet látni

*Tipikus Nők lapjai, vagy akárhol látott baromságot csinálsz feltűnően, például ha látványos jelenség vagy aki minden nap 2 órát szenved a haspadon, akkor előbb-utóbb ha valaki jófej akkor leül veled és segítő szándékkal elmagyarázza hogy nem a napi 5000 felüléssel fogja elérni a célját hanem x és y-nal

(kivéve ha a célja az hogy a gerincét tropává vágja és a has túledzésével az izomegyensúlyt jól felborítsa)

2020. dec. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%

Bárcsak láthatnám már őket, mert az azt jelenti, hogy újra kinyitottak a termek.


Egyébként semmit, a jó nőkön kívül 2 csoport tűnik fel a teremben:

- Büdösbogarak

- Edzés közben nonstop telefont nyomkodó gépfogalók

2020. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Mindenki elkezdi valahol, és inkább segítek neki, pl azzal hogy megmutatom hogy melyik gyakorlatot hogy csinálja. Nem gondolom normális dolognak, hogy beszólogatnak embereknek, és elveszik a kedvüket az életmódváltástól.
2020. dec. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
98%
Becsülendő, hogy elkezdett tenni magáért, nagyjából ennyit.
2020. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem az eddigi válaszadóknak!
2020. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!