Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindjárt új év, ha szerintetek...

Mindjárt új év, ha szerintetek most megfogadom hogy edzeni fogok, nyárra érhetek el egy jó fizikumot?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 10:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
91%
Sok mindentől függ pl jelenlegi súly, tervezett edzések száma és milyensége hossza stb de szerintem igen
2020. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
max 2 hetig csinalod
2020. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Én szeptember 4-e óta csinálok egy félórás, elég intenzív edzéskihívást, heti max. 1 pihenőnappal.


Komoly változásokat tapasztalok magamon, így megéri.


De végigcsinálni nehéz.


Nekem az vált be, hogy vettem egy gépet otthonra, így nem tudnak akadályokra hivatkozni (nincs időm elmenni, bezártak a konditermek, kijárási korlátozás van, rossz az idő, stb.).


Célszerű mindig hasonló időpontra beiktatni, emlékeztetőt is beállítani hozzá, és legyen jutalmad a végén.


Akkor működni fog hosszú távon is.

2020. dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én 100 fekvőtámasz challengera gondoltam.
2020. dec. 31. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Az attól is függ, honnan indulsz. De mindenképpen tartsd be az ajánlott pihenőidőket.


Én is próbáltam egyébként, de nem tudtam úgy fejlődni, ahogy a program előírta, pedig megfelelően végeztem.

De lehet, hogy neked működni fog.


A lényeg, hogy legyen B terved, ne úgy járj, mint én a gépvásárlás előtt: hogy azzal telik az idő, hogy meg vagy lőve, hogy mi a fenét mozogj, ha az A terv nem vált be.

2020. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 $$$$$ ***** válasza:
100%
Jo fizikumot nem. Hogy fogsz e valtozni? Igen fogsz. Te erezni fogod magadon. Meg aki ismer az is latni fogja rajtad hogy valtozol. De aki nem ismer az nem fogja tudni megmondnai ennyi ido alatt ranezesre azt hogy te edzel. Kiveve ha nagyon jo a genetikad. Van aki evekig edz ugy hogy meg se lehetne rola mondnai hogy valaha is volt teremben. Sok ilyet ismerek. De ők nyilvan rosszul csinaljak.Van egy haverom aki borzasztó kis sullyokkal dolgozik pedig a duplajat is birna mint amivel csinalja a gyakorlatokat. Hat rajta se latszik hogy edz pedig nem 1-2 eve csinalja... Meg olyan is van aki mindenkinek mondogatja hogy edz meg milyen jo meg ilyenek de barmi kis h*lyeseg kozbejon es egyböl kihagyja az edzest. Most mivel zarva vannak a termek en ithol edzek. Az edzotarsam akivel teremben edzettem igazolt sportolo mert ő idoben kapcsolta es megcsinaltatta. En is meg akartam csak mire akartam addigra mar nem engedtek mert rajottek hogy mindenki csak azert csinaltatja meg hogy mehessen terembe. De nem is ez a lenyeg. Nekem egesz sok minden van ithol. Siman le lehet edzeni. Jelenleg 3 an jarnak hozzam. Es ebbol 1 mar regen kondizik na ö nagy darab is csak mar megunta ezert ritkan jön. Egy masik mar jo idelye edz. De gyengen edz kis sullyokkal kajájara se figyel. Illetve barmi kozbe jon pl.kitalalja hogy faradt es mar nem is jön aznap. A harmadik szemely allandoan mondogatja hogy milyen jo nekem hogy en aranylag mar erös vagyok meg nagydarab is.(bar en meg nem erzem igy). Ő meg vekony es ezen valtoztatni akar. Ehez kepest jo ha heti 1 szer atjön. Na de az a lenyeg most elvileg 3 an jarnak hozzam edzeni. Eheze kepest álltalaban heti 5 edzesbol 4 et egyedül tolok. Na most az a haverom aki nagydarab meg egesz erős is megunta mar... Nagy ritkan lejon alltalaban olyankor is beszelgetni akarna nem edzeni. El is beszelgetnek egymassal ha mas is jön. En meg berakok egy fülest es eledzek magamnak. Na mar ő se erősödik inkabb csak gyengül. De ő mar nagyobb az atlagnal mert eveket edzett. De a masik 2 srac hiaba "edz,, . Sose jonnek terembe se jartak le rendesen. Es ha jonnek is akkor is gyengen edzenek. Es ez igy felesleges ha meg mondom nekik akkor megsértodnek. Varjak a csodat meg panaszkodnak ugy hogy semmit se tesznek erte... Ha edzeni akarsz csinald kemenyen. Figyelj a kajadra . Ne hagyd ki az edzeseket. Es akkor lehet valtozas. Nekem ez a 3 srac jo baratom. De mar gondolkodok rajta hogy szoljak nekik hogy inkabb ne is jojjenek..
2020. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert az egészből nem lesz semmi
2020. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
B opció nincs, az a terv, hogy majd holnap nekiállok, elsején és nyárig kigyúrom magam.
2020. dec. 31. 12:19
 9/14 $$$$$ ***** válasza:
100%
Hat kigyurni nem fogod magad nyarig. De ha neki allsz es csinallod akkor idővel kigyurod magad. De ahogy a 7 es is irta nagy esellyel semmi se lesz belole. En nem akarok negativ lenni. De aki ugy all neki hogy na 5-6 honap alatt kigyurom magam. Az alltalaban abba hagyja mert nem sikerul neki ennyi ido alatt. Es megunja. Sose ugy kell neki allni az edzesnek hogy na edzek par honapot vagy 1 evet. Vagy hogy ekkorra meg akkorra kigyurom magam. Kellenek kis celok mert azok segitik a fejlodest. Nekem ezek a fekvenyomas maxok. Kituzom hogy mindjuk x ido mulva mennyit akarok kinyomni . Nyilvan realis dolgot tűzök ki. Es akkor hajtok hogy azt elerjem. Es jo erzes ha sikerül. Ilyesmi dolhojat tűzz ki célnak. Ne azt hogy 5 honap alatt kigyurod magad...
2020. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kigyúrom magam nyárra!!

Az öröksláger!

:D

2020. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!