Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehet eresebb a kezem?

Hogy lehet eresebb a kezem?

Figyelt kérdés

Úgy tudom az alacsony testzsír miatt látszódnak. Mit kéne ennem hogy csökkenjen? Egyáltalán nem vagyok duci, 167cm körül, 56 kg. Izmosabb is vagyok, de az ereim nem látszanak.

17L



2021. jan. 5. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Jobban meg kell eroltetned a kezeid. Nem a kaja hanem a sulyok :))

Amugy lanyokon egyaltalan nem vonzo az eres kéz.

23/f

2021. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Neked nem. Masnak igen;)

Ja, és mondom, izmosabb lány vagyok(ez a szakmám miatt), de sokszor tunik inkább ducinak. Ezért az erek “erősítenének” a kinézeten.

2021. jan. 5. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom melyik sracnak jonnek be az eres kezek egy lanyon, dehat mindenki masra gerjed :D meghat a mai generacio cseppet fura.


Egyebkent en a helyedben vigyaznek az alacsony tzsvel, hallottam hogy vannak problemak egy bizonyos %alatt.


Mit eszel? Van egy etrended vagy mindent amit otthon foznek?

Cukor liszt, mehet is ki az etkezesbol, bevizesitenek, amik szinten eltuntetik a szalkakat es ereket :)) a cukor fokent az ami megkoti a vizet az izmokban.

2021. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Etrenden mulik ha edzel rendesen. Semmi cukor meg liszt, minel tisztabb kaja.
2021. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha meg vagy elégedve azzal amennyi most a testzsír százalékod, és a testeddel is, szerintem egy ilyen dolog miatt ne kezdj el szórakozni ezzel.


És szerintem sem vonzó ha egy lánynak eres a keze, sőt kifejezetten rossz ránézni ha **annyira** eres, de ez csak a saját véleményem.

2021. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!