Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Scitec Jumbo fogyasztása...

A Scitec Jumbo fogyasztása kúraszerűen történjen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha elkezdem, akkor az mindenképpen egy heti min. 4-5 edzéssel együtt történjen, vagy mennyire csökkenti a hatást, ha heti csak 1-2 edzést tudok beiktatni és csak akkor iszom?


Szeretném persze sűrű edzés mellett, de relatív, hogy mikor mennyi időm van egy héten.


Ha csak akkor iszom, amikor intenzív edzési időszakot csinálok az a bölcsebb, vagy ha próbálom az egészet kúraszerűen meginni, és nem félre rakosgatni és sok szünettel inni?


Remélem érthetően írtam, ha nem akkor kérdezni ér. 😅



2021. jan. 8. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

hát?

ez ink uncsi már.

aki fizet egy túlárazott cukorért és még képes meginni is napi szinten,az egyszerűen egy egészségromboló butuska ember.

2021. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Az egy tomegnovelo.. ugyanaz mint a kaja. Csak nem a legjobb osszetevokbol dragan.. kajat se kuraszeruen eszed.. jobban jarsz a rendes kajaval vagy sajat tomegnovelovel.
2021. jan. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
A scitec jumbo fogyasztása sehogy se menjen
2021. jan. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
en szedtem a jumbot. soha többet. 100 grammból 90 cukor... kb olyan émelyítő volt, mintha megettem volna 4 kanál kristálycukrot... nem beszélve, hogy csak zsírosít. inkább vegyél sima proteint, mellé szénhidrát, jobban jársz.
2021. febr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: Köszi a válaszod. Egyelőre én jónak érzem a hatását, noha a cukrosságát, és émelyítő érzését nem tagadom. Én vékony alkatú vagyok alapvetően, nehezen fejlődő. Nálam használ a dolog, bár érzem, hogy a hasra meg fog menni a háj.


Most heti 5-6 alkalommal edzek átlagban és szedem utána. Ha elfogy valószínűleg nem folytatom, vagy nem konkrétan ezzel.

2021. febr. 5. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon nehezen hízó vagyok. és nekem is hasra ment. reggel megittam egy adagot, utána úgy éreztem magam, mint egy drogos, kóvájogtam, gondolom annyira megemelte a vércukrom. én nem javaslom. azóta szedek fehérjét, mellé keverek zablisztet, reggeli után, teljesen jól telít és jól érzem magam tőle.
2021. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!