Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodtam vagy ez csak zsír?

Izmosodtam vagy ez csak zsír?

Figyelt kérdés

Alapból vézna vagyok nem volt eddig semmi mellem de mióta edzek észrevettem hogy megnőtt de nemtudom,hogy csak be zsírosodott e vagy valami izom is van rajta.

Alapból ha nem feszitem puha és 2 ujjal össze lehet nyomni de ha be feszítem kemény lesz és csak nagyon minimálisan tudom össze nyomni.

Most ezcsak zsír vagy valamennyi izom is nőhetett de jó adag zsír takarja?


2021. jan. 17. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A női mell ugye maga zsír, viszont az sajnos nem nőhet (max. ha nagyon meghízol). Izmot építettél alá, így kicsit megemelted a melled, de ez sajnos nem növelhető túl sokáig.
2021. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Erősödtél fekvenyomásban vagy bármi gyakorlatban amivel mellre edzel? Ha igen, akkor izom (is), ha semmit se fejlődtél, akkor nagyrészt zsír. Többet nem fog tudni mondani senki, főleg előtte-utána képek nélkül.
2021. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csávó vagyok 🤣
2021. jan. 18. 00:12
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg ki felejtettem
2021. jan. 18. 00:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg terem hiján otthon edzek saját súllyal és a fekvő támaszokbol többet tudok mint eddig
2021. jan. 18. 00:13
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]

Így néz ki feszitve feszités nélkül is kb ugyanilyen a ki nézete csak puha.

Máshol nem tapasztaltam változást ezért nem tudom eldönteni,hogy ez csak zsír vagy van e ott valamennyi izom is.

2021. jan. 18. 00:22
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]

És így nézet ki mielőtt elkezdtem teljesen lapos volt a melkhasam

2021. jan. 18. 00:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Anyàm add el a kérót, menekülünk ebből az országból 😂😂😂
2021. jan. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A jóhír :Is is. A rossz hirJobban figyelj a kajára. Sok a ch,vagy alacsony intenzitású az edzésed, és be fogsz zsirosodni.

Ugye, az megvan, hogy otthon edzve egy kicsit újra kell gondolnia mindenkinek az étrendjét, már akik nem tudnak úgy, olyan intenzív edzéseket csinálni, mint a teremben.

2021. jan. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Előszőr mellnek néztem... 😱
2021. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!