Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni váll fajas normali...

Edzés utáni váll fajas normalis vagy valamit szabalytanaul csinaltam?

Figyelt kérdés

16/fiu

egyik oldalt jobban faj.


2021. jan. 19. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamit szabálytanul csináltál, de erre így nem lehet mit mondani. Egyáltalán milyen gyakorlatot végeztél?
2021. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. De több oka is lehet. Bemelegítés is, de inkább a szabálytalan mozdulat.
2021. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oldal emeles 1 kezes sulyzoval alva csinaltam
2021. jan. 19. 12:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézted magad a tükörben, hogy megy e a vállad előre? Mert lehet, hogy nagyobb súllyal mentél, mint amit szabályosan tudnál csinálni.
2021. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem neztem 5 killos sulyzokal csinaltam.
2021. jan. 19. 12:08
 6/11 A kérdező kommentje:
de szerintem jobb oldal kicsit gorcsol gondolom az el mulik majd?
2021. jan. 19. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig kevés infó de az alapján az első dolog ami eszembe jut: ne berotált karral végezd, tehát ne legyen feljebb a kisujjad, mint a hüvelykujjad. Tudom, hogy ezt szokták ajánlani, de az egy hülyeség. Ettől konkrétan amúgy sem "dolgozik jobban" az oldalsó delta, inkább csak segít ráérezni jobban a helyes irányra, viszont ez így szűkíti a vállízületben a teret, ún. impingement-hez vezethet. A semleges fogás teljesen jó, ha helyesen végzed a gyakorlatot, próbáld a enyhén hajlítva tartani a könyököd, és a könyököd oldalra emelésére fókuszálj.
2021. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Csak úgy logikusan. Ha valami fáj, akkor az mióta normális?
2021. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Végezz utána "Halo" (mint a "glória" szó angoul gyakorlatot, ha van kettlebellel, de sima súlyzóval is jó. Keress utána, hogy hogy kell jól csinálni. Segíthet a vállon edzés után.


Ezt egyáltalán nem kell nagy súllyal, attól függ mennyire vagy edzett. (Én 16 kilós kettlebellel csináltam eleinte).

2021. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Mióta edzel?

Milyen gyakran?

Milyen intenzitással?

Hány kiloval?

Milyen gyakorlatot végzel , és mennyit?

Nyújtasz-e?

Pihensz-e eleget 2 edzés között ?

Bemelegítesz-e rendesen?



Szia!

Én is 16 éves vagyok, annyi különbséggel hogy én már nem kezdő vagyok, és karozni nem 5kiloval, hanme 15 kilos egykezessel szoktam, mellre fekvenyomás 60 kilo, hátra lehúzás 40 kilo...

Nem fáj sehol semmi...

A kérdések amiket írtam zserintem átfontolandóak, illetve gondolkodj el azokon.

2021. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!