Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha naponta 100 felülést...

Ha naponta 100 felülést megcsinálok, akkor mikor lesz látható a kocka has?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam felesleg, 16 éves koromig verseny szerűen futottam, kis korom óta mindig sportoltam, de mostanra eltűnt a kocka hasam, csak szimplán lapos.


Az utóbbi 2 évben szerintem nem is nagyon edzettem rá, inkább a popsimra koncentráltam, néha combra és vádlira is szoktam edzeni, meg persze heti 2szer kardiós edzés.


Elkezdett hiányozni a kockás has, szerintetek mennyi idő kell, hogy lássam az eredményt? Jelenleg 5 napja csinálom a 100 felülést, már látok némi különbséget, de még messze nem az igazi. Egy hónap múlva vissza nyerhetik az emlékező izmok a régi formájukat?



19/l



2021. jan. 25. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Hasizom a hasi zsírtól függ akkor látszik minél kevesebb rajta a zsír .
2021. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem zabálsz, vagyis ha koplalsz
2021. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Aki nem hasazik annak is kockás ha elég száraz.
2021. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Tévhit, hogy csak az alacsony zsírszázaléktól kockás lesz a has. Én 195 centi vagyok, 75 kg, rendszeresen futok, felüléseket is szoktam csinálni, de lapos a hasam, de egyáltalan nem puha, csak befeszítve kockás kicsit. Ahhoz, hogy kockás legyen, tömeget kellene növelnem, és utana szálkásítani, de nem teszem, mert mint írtam futok, oda meg nem kell a tömegnövelés, sőt...
2021. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
5%
En hasra nem is edzek megis full kockas.
2021. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert gebék vagytok, nincs rajtatok izom
2021. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Aki nem szeretné ezt elolvasni az olvassa el amit a kérdés alá írtam, mert kb ugyan ezt írom le itt is.


1. lány vagyok, tehát az annyit tesz, hogy nehezebben tudok izom tömeget növeli. Biológiailag engem úgy tervezték, hogy ne legyek izmos, inkább raktározás zsírt, míg az erősebbik nemet úgy találták ki, hogy sokkal erősebb és izmosodásra/tömegnövelésre alkalmasabb legyen. Persze a genetika is játszik, én pl nem vagyok hízás hajlamos.

2. nem "zabálok", 173 cm vagyok és 50 kg, ami szerintem elég jó arány, felesleg pedig nincsen rajtam, de ezt is leírtam.

3. A 4es hozzászólóval tudok azonosulni, mivel én is rendszeresen versenyszerűen futottam (atlétizáltam) 5 évig. Akkor full szálkás voltam.

4. Izom az van rajtam, csak az elmúlt időszakban más területekre koncentráltam, de fent ezt is leírtam. Legfőképp popsira edzek, de azt már nem csak saját testsúllyal, mert valljuk be, azért a másik nemnek egy gömbölyű popsi jobban bejön, mint a kockás has(;

De ez már egy ideje sikerült és már csak szintfentartá van, ezért gondoltam elkezdek hasra edzeni. A hasam lapos, nincs rajta zsír, de csak akkor látszanak rajta a kockák ha befeszítem. ( de a kérdésemre még mindig nem kaptam választ/: )

2021. jan. 25. 18:48
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

6:

Igen, de mint írtam, a sportág, amit űzök nem kíván jelentős izomtömeget a hasamon. De teljesen mindegy, csak a tévhitet akartam eloszlatni, hogy a kockas has csak szálkásítás kérdése. Nem, ahhoz kell némi izomtömeg is a hason, pusztan alacsony testzsír százalékkal genetika függő, hogy mi fog látszódni a hason.

2021. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne nekem mutasd be a testépítést meg a diétát testvérem, pár évig versenyző voltam nemzetközi szinten😘
2021. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
En nem eppen vagyok gebe. Sot.. 😅 tizeneve edzek versenyeztem enis. Nekem kockas hasazas nelkul is. Kap az mas gyakorlatok kozben is, de biztos genetika is szamit. Ha kicsit figyelek a kajara mar keresztszalkas meg full eres mindenem.
2021. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!