Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokan miért csak a konditeremb...

Sokan miért csak a konditerembe járók testalkatát látják szépnek?

Figyelt kérdés
En a környezetemben úgy látom, hogy akár nőknél, akár férfiaknál az olyan testalkat tetszik mindenkinek ami a konditeremben "készült", ha valaki normális sportit űz, az már egyből nem olyan jó. Én például hosszútavfutó vagyok, és azert csinálom mert élvezem a sportot, de mégis sokszor megkapom, hogy "vézna", "satnya", "izomtalan" vagyok, meg hogy gyúrnom kéne kicsit. Nem is értem miért, mivel megfelelő az erőnlétem így. Meg nekem is sokkal jobban tud tetszeni mondjuk egy evezős/atléta/táncos/úszó... fiú mint mondjuk egy gyúrós, de úgy látom a legtöbb lány nem ugyanígy látja. Vagy mar itt tartunk, hogy az igazi sport nem is számít, nem teszi vonzóvá az embert mások szemében?

2021. jan. 29. 17:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

3p:

De még mindig kérdezem, miért releváns? A konditermes edzés nekik az edzésük része, de attól még teljesen más sportag. A testépítők, legalábbis az élmezőny, a legtöbb ember szemében semennyire sem néznek ki esztétikusan, szemben az említett sportolókkal.

2021. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Egyébként nem a konditermezéstől arányosak, hanem attól izmosak. Ezen soortágak sokféle, illetve összetett mozdulatokra építenek, kondizás nélkül is aranyosak lennének. Csak nem annyira izmosak.
2021. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#29. Szerintem senki nem azt mondta,hogy az agyonkoxolt profik, vagy csak a simán idióta módjára agyonkoxolt izmos test arányos. Nem. A mai profi testépítés már sajnos évtizedek óta nem az arányokról szól,hanem arról,hogy kinek van a legnagyobb izomtömege. Na igen, ezzel egyetértek, ők már nagyon nem arányosak.


Viszont egy naturál testépítő vagy hobbi testépítő (aki naturál), az arányos lesz,amennyiben a csontozata is arányos. Én voltam az,aki említette az ókori szobrokat és festményeket. Megemlítem megint. Vajon miért nem egy vékony és enyhén sportos vagy csak simán vékony emberről csinálták ezeket? Azért,mert a legarányosabb egy szépen kidolgozott izmos test. Ennyi. Persze,ízlések és pofonok, de ha magát az arányokat nézzük,akkor ez egy tény. Egy szobrászmester vagy bármilyen művész valószínűleg már eleve jól be tudja lőni,hogy mi arányos és mi nem.


Nem is folytatom,mert már belekeveredtem. Korábban én is és más is már kifejtette ezt a témát.

2021. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!