Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég a guggolás, felülés és...

Elég a guggolás, felülés és fekvőtámasz?

Figyelt kérdés

Nem igazán izmos szeretnék lenni, hanem egyrészt egy picit fogyni, másrészt meg "alakosodni". Szóval vékonyabb, picit erősebb karokat, szintén vékonyabb és erősebb lábakat és nyilván egy lapos hasat. Ha megfelelően táplálkozom és sokat futok, akkor elég napi 30 fekvő-súlyzós guggolás-felülés? Nem vagyok valami fitt eleve, de főleg a futásra szeretnék fókuszálni, mert jobb tüdőt és állóképességet mindenféleképp szeretnék. A többi csak esztétika miatt lenne fontos. Ha újra minden a helyén lesz - vírus szempontjából - akkor majd elkezdek kosarazni (pontosabban újrakezdek). Ahhoz is szerinem a lábak, karok és állóképesség a legfontosabb. Ti hogy gondoljátok?

16/L



2021. febr. 9. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy véletlen izmos leszel. Abba nagyon sok meló van, és nagyon sok kaja. Futás, guggolás, felülés... egészséges, csináld, tán még meg is látszik majd hosszútávon, viszont a 30 fekvő nem túl erős. Csináld meg a 30-at 4x egymás után. Ha nem megy, akkor csinálj 4x20-at, majd fejlődsz, és egyre több fog menni.
2021. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
nrm
2021. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Leírnem szívesen mi lenne ezzel a baj, de nincs kedvem, inkább adok egy videót amiben elmondják mi a baj azzal ha kihagysz fő izomcsoportokat míg más fő izomcsoportokat meg megedzel. 5:40 -től kb 7:30ig nézd meg az a részlet vág ide.

[link]

2021. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napi 30 mindenből kevés
2021. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress egy saját testsúlyos edzéstervet és edz minden izomcsoportot, vagy ne edz, mert csak kicsit edzeni nincs értelme és károkat is okozhatsz vele magadnak.
2021. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Alapnak ez jó szerintem, a járvány végéig, a rendszeresség is nagyon fontos
2021. febr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Töltsd le telefonodra a Leaf fitness group - women workout at home female fitness ;alkalmazását, ez erthető gyakorlatokat es mennyiségeket ad, én is ezzel kezdtem csak a férfi verzióval.
2021. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon csekély és ne naponta csináld, hanem 2-3 naponta. 30 ismétlés elég, de 3 vagy 4 sorozatot csinálj, ja és a huzodzkodast se hagyd ki, jó buli ;)
2021. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!