Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen terembe menjek?

Milyen terembe menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jelenlegi teremmel ahova járok nem vagyok megelégedve és váltani szeretnék. Crossfit termeken kívül tudtok olyan helyet ahol lehet súlyt emelni, gimnasztikázni és kardiózni anélkül, hogy nagyon kinéznének mert gyakorolni szeretném pl a kézenjárást?


2021. febr. 17. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
A Cutlert ajánlom Pécsett.
2021. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
80%

Huh, hát szerintem nem sok teremben preferálnák, ha tegyük fel, ők fekvőznének, te meg kézenjárnál ott mellettük.

Szerintem ezt gyakorold otthon. A többit pedig edzőterembe, mert zavarnál másokat, gondold el, ha nem tudsz normálisan landolni, és ráesel valakire?

2021. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat normal konditerembe ha nekiallsz kezen jarni es megzavarod masok edzeset akk biztos repulni fog egy tarcsa feled.. vannak termek ahol van kulon funkcionalis resz ahol kb sosincs senki.. ott eltudom kepzelni. De aztse tudjuk melyik varos.. miert nem jok az ilyen crossfittes ugrabugralos helyek?
2021. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!