Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szuk vallaknak van hátránya?

Szuk vallaknak van hátránya?

Figyelt kérdés
Most azonkívül , hogy nem olyan férfias mint a szélles váll van bármi hátránya a hétköznapokban vagy csak látvány elem a széles váll
2021. febr. 22. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Előnye van, jobban elférsz a busz ülésén.
2021. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

😂

Hátránya?

2021. febr. 22. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Én is ilyen gyíkvállú vagyok,de nem érzem, hogy bármiben hátráltatna.
2021. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Járás közben beütöd a kezeidet a lábaidba :D
2021. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Komoly?😂 Széles vállu ember nem?😂
2021. febr. 23. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Végülis gilisztatesttel is lehet teljes életet élni. Ha ez volt a kérdésed lényege.Kerülni kell a vállak igénybevételét. A kocsiig kitolod a bevásárolt cuccokat, nem emeled meg a teli vödröt, kerülöd a favágást, semmit se sportolsz, pld nem kosarazol, meg ilyenek Menő mostanság úgyis a deszka forma a lányoknál iscsak szaggasd meg a csőnadrágot, lődd be a hajd, és vegyél egy JLB utcai hangszórót.

Semmi hátránya nem lesz, ha nincs vállad.

2021. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6: szerintem a kérdező a genetikailag csapott vállakra gondol, a csontok állását nem lehet oldalemeléssel meg evezéssel megváltoztatni.
2021. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen arra gondolok
2021. febr. 23. 16:39
 9/9 anonim ***** válasza:

6#

Vok

Csapott váll.Fekvenyomás tulzott előtérbe helyezése rossz testartáshoz vezet.Ettöl nez ki némelyik ugy mint egy teknősbéka.

Szűk váll .Hm a szük vállakat is lehet fejleszteni.

Szval ha ezek vannak,akkor rossz a kérdés.

A hátrányát felesleges firtatni,ha ezzel élsz,akkor nyilván te magad pontosabban tudod,h van e,vagy nincs.

Inkább azt a kerdést tedd fel,mit csinálhatsz.

Allva nyomas vallra.

Valamikor ez volt az erő mércéje,és nem a fekvenyomás.

Aztán jött a fekvenyomas,és az állvanyomas méltatlanul háttérbe szorult.

Ez az alapgyakorlat a testtartásodat is javítja,és a vállaidat szélesíti.A keskenyet is.

2021. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!