Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testedzéssel foglalkozók, ti...

Testedzéssel foglalkozók, ti hogy vélekedtek a koronavírus vakcináról?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam, hogy ha elkapnám, és akár a legenyhébb tünet is megjelenne rajtam, akkor több hét kihagyás tanácsolt. Ennek megelőzése végett elgondolkodtam, hogy érdemes-e beadatni magamnak az oltást. Ha számít valamit, akkor szálkásító időszakban vagyok, az utolsó kilók következnek, és nem szeretnék időt bukni. Ezután szeretnék tömegnövelésbe kezdeni.

2021. febr. 26. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Egészséges vagyok és fiatal, az oltást már megkaptam. Nem magam miatt kértem, csak a statisztika javítása érdekében. Hiányzik a régi életem.

Ja, és voltam covidos.

2021. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Én is ekaptam.Enyhe megfázásos tünet volt,meg a gyomrom volt rettentően rossz.

De ezt a xart,amit összedobtak, én be nem adatom magamnak!Nem bízok benne.

Kivárok.

2021. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
45%

Én már átestem rajta,sima megfázás szerű dolog volt,nem tervezem emiatt külön oltást kérni.Amúgy nem értem,nincs ennél fontosabb dolgotok mint ilyen hülyeségeken egymás torkának esni?


Nálunk van szabadtéri kondipark,rendes fekvenyomó paddal,súlyzók,még pár gép is van.Nem tudom más városban van e ilyen lehetőség,de azért nem kell itt világvégét vizionálni


Az étterem mondjuk hiányzik nagyon,unokabátyámnak egy jól menő étterme van,most nincs bevétele,ami nagy szemétség az állam részéről,de nem tudunk mit tenni tűrünk.

2021. febr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!