Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van olyan edzoterem budapesten...

Van olyan edzoterem budapesten ahol kifejezetten gumi pántokkal (resistance band) lehet edzeni?

Figyelt kérdés

Hiaba nagyon sok oldalu egy resistance band otthon nem tudom sehova felakasztani/beakasztani anelkul hogy tonkretennek valamit edzes kozben. Youtube videokon is mindig profi kornyezetben mutatjak be a gyakorlatokat. Ezert erdeklodnek hogy van e olyan edzoterem Budapesten ahol elfogadott ilyen eszkozokkel edzeni?


Persze majd covid utan lenne aktualis.



#Gumi pánt
2021. márc. 11. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem van saját, viszem magammal. Senki nem szól érte.


És egyébként én nem akasztom sehova, talajtornához vannak.


A resistance gyűrű textil, abba beleizzadok, szóval nem közösködnék senkivel.

Ezzel pl guggolni, tűzcsapolni, evezni szoktam.


A szalagok meg gyorsan szakadnak, elévül a gumi. De ezt amúgy inkább tartásjavító tornához, nyújtáshoz használom.

2021. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi. En olyan helyre gondoltam aminek kifejezetten ez a profilja vagy legalabb rajtam kivul masok is tobben hasznalnak ilyet.
2021. márc. 11. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tom, de szerintem ez ne érdekeljen. 😉 Mindenki csinál amit akar, én nem egyetérteni meg klikkesedni járok a terembe, hanem dolgozni.

Ameddig a többiek fertőtlenítenek maguk után, nincs oroszlánszag mert használnak deót, nem baśszák oda a tárcsákat, és nem öntik le a maradék proteint a kommuniális csapba, addig kb észre se veszem őket.


A legtöbb csávó nem dolgozik lábra, fenékre, szóval gondolom női termeknél gyakoribb.

2021. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En nem vagyok ennyire meno ezert szeretnek olyan termet keresni ahol nem logok ki a sorbol.
2021. márc. 11. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondom, az ember nem menőzni, hanem dolgozni megy.

Izzadtan, vörös fejjel én se vagyok ám szép, de nem az insta poszt miatt megyek le, hanem, hogy mozogjak.


Ha meg a technikád miatt aggódsz, kérdezd meg az ott dolgozókat, hogy ugyan nézzenek már rád, és szóljanak ha nem kóser.

2021. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aha, ertem, koszi. Mostmar nincs is kedvem menni, inkabb beverek itthon egy szoget.
2021. márc. 11. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ezzel edzel ahhoz folos konditerem. De am minden terembe van bordasfal meg ilyesmi. Igaz nem szoktam latni ilyet tetembe. Inkabb otthoni edzesre valo. De mind1 ki mit csinal.. te azt csinald amit elvezel.
2021. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire könnyen bedurcázol, akkor nem lesz ez hosszú életű.

A konditerem nem arról szól, hogy megveregetik a vállad, hogy lám, edzel te.

Esetleg az első alkalommal megmutatják mi mit csinál, de kb ennyi.


A legtöbb ember a gépek, illetve a tartott edzések, órák miatt jár. Pl jóga, hiit, pilátesz, aerobic, zumba...

Ezekhez általában minimális eszköz kell, mert nem tudják hányan lesztek.


Egyébként is zárva vannak a termek.

2021. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek zarva a termek 🤔 en ma is voltam.
2021. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!