Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy fogyjak le? Egyszerűen...

Hogy fogyjak le? Egyszerűen havonta mindig belekezdek a diétába, és pár nap után abbahagyom. 16 éves fiú, 77kg, 177 cm.

Figyelt kérdés
Egy 3-5 kgt szeretnék lefogyni. De egyszerűen nem bírom. Diétázok 3 napig, aztán valahol meglátok egy kólát hirdetésben, vagy nem tudom és holnapra már azt iszom, és onnantól megint ugrik az egész. Következő hónapban előről kezdem, és ugyanígy fejeződik be.

2021. márc. 17. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Melyik oldalon tudnám megnézni hogy mennyi kalóriadeficitbe kéne hogy legyek, mennyit ehetek? És hol tudnám megnézni adott ételek kalóriáját? Ezek a legnagyobb problémáim, mert pl. ötletem nincs milyen/mennyu kajában mennyi kalória van
2021. márc. 17. 20:53
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Kalóriabázis legjobb alkalmazás.

Ha edzel, akár egy rohadt biciklizés sokat segíthet a deficitben.

Én 16 éves vagyok 183cm 86 kgrol indultam fél éve. Most 74 vagyok :D ehetsz kenyérféléket de az csak teljes kiőrlésű legyen. És ne feledd. Edzés edzés edzés. Kitartást ;)


Ja és ha az emberek látják rajtad a változást próbálnak lehuzni és elvenni a kedved az egésztől nehogy jobb legyél mint ők. (Főleg ebben a korban)

Ezt ne feledd

2021. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a diéta nem akar menni, kezdd az edzés rendszeressé tételével. Utána meg a diétát fokozatosan vezesd be, ne egyből próbálj 100% egészségesen élni. Az is jó módszer, ha van egy heti kereted (a normál kalóriakereten belül), mondjuk 500 kcal (vagy napi 100 kcal), amit abból viszel be, amit megkívánsz. Ha ezzel együtt is kereten belül maradsz, akkor nem fog akadályozni a fogyásban. Tehát ha megkívánsz egy kólát, nincs gond - csak ha az arra a hétre vonatkozó megkívánós kereted elhasználtad, akkor a kólát a jövő hétre kell halasztanod.
2021. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mind a diétának, mind az edzésnek az alapja az akaraterő. Először fejben kell eldönteni, hogy mit akarsz, és tényleg akarod-e, mert ha nem, akkor így fogsz járni sorozatosan, és kudarcként éled meg, ami egyre jobban visszavet.


Diéta alatt mit értesz? Enni kell , és mindent nem szabad azonnal megfosztani magadtól.

2021. márc. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert jó eséllyel hülyén kezdesz bele.

Ha eddig szemet ettél kontroll nélkül akkor nem fogsz tudni egyik napról a másikra áttérni natúr csirke mellre meg salátára.


meg ha esetleg megbotlasz nem kell feladni egy hónapig. Nem csak hónap elejétől lehet elkezdeni életmódot váltani.

2021. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem diéta, hanem életmódváltás kell❗❗❗❗❗❗❗❗❗
2021. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6#

Ott a pont.

Ha sikerülne is az a 3-5kg,nem tartan soká az öröm.(ez a fogyókúra,aminek sosincs vege egy életen át)

Ha te egy kép,reklám után kezdesz enni,inni akkor az azt jelenti,hogy birka vagy.

Lenyegében a birkák éltetik a rendszert ,a piacot,tehát mindenki örül majd, rajtad kívül.

Ha viszont sikerül ebből kilépned,illetve lehetőleg nem aktív reszvevője lenni,akkor nyertél.

Mert magad ura vagy.Hiaba ba$nak elébed egy karton cólat,vagy egy szatyor chipset,le fogod xarni!Nem is fogod kívánni.

Vagy max olyan ritkán,hogy tőled bezárhat a cola,meg a chipsgyár,meg mindenféle más xir-xar gyár.

Fejben kell ott lenni,és kezdetben kitartani.A többi már jön magától.

2021. márc. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!