Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A-B-A edzésterv, vagy Push...

A-B-A edzésterv, vagy Push Pull Leg?

Figyelt kérdés
Szeretném leváltani a mostani teljes testes edzésemet, de nem tudom melyiket válasszam. Az biztos, hogy egy izmot 2x érdemes számomra megedzeni egy héten, jobban érzem úgy a fejlődést mint a klasszikus splitnél. A PPL-t heti 5 napon csinálnám, az alsó/felső testet pedig heti 4x. A problémám hogy az AB edzésterv hosszúnak tűnik nagyon ahogy interneten nézegettem, és nem szeretnék 2-3 órát edzeni, tudtommal az nem a legmegfelelőbb. Szerintetek melyik lenne a jobb választás, illetve miért? Étrendem perfect, fél éve edzek már, alapgyakorlatokban fejlődök szépen.
2021. márc. 28. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért lenne hoszabb az A-B edzésterv?Ugyanaz a séma alapján megy csak pár gyakorlat fel van cserélve,nem szabadna ennyire sok ideig tartania.

Szerintem próbáld meg heti 4 nap alsó/felsővel,az kisebb váltás,a PPL-nél heti 6 napot kéne edzeni ami kétszer annyi mégis(vagy 5 ha kihagysz egy lábnapot).Egy idő után válthatsz PPL-re ha úgy érzed több volumen kéne,kisebb izmokra is edzenél többet.

Én egy kombináltat csinálok most,PPL és utána alsó/felső szerintem ez a legjobb összességében mert,ötvözi a kettő előnyeit ezt is bele lehet venni.

2021. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
PPL + 1 teljes testes egy héten.
2021. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!